Menu
Your Cart

AGRO CS

Katalógové číslo: 06422210 Sklad: Na sklade
Dolomit vápencový AGRO 5 kgAgro vápniť dolomit je prírodné hnojivo s vysokým obsahom vápnika, horčíka a stopových prvkov. Bohatý obsah vápnika zaručuje dobré vyzrievanie plodov a zlepšuje ich skladovateľnosť. Veľký podiel horčíka zvyšuje produktivitu rastu. Vďaka svojmu zloženiu je hnojivo veľmi vho..
2,53€ s DPH
Hnojivo granulované AGRO CERERIT 10 kg vedro
Vypredané
Katalógové číslo: 08854724 Sklad: Vypredané
Hnojivo granulované AGRO CERERIT 10 kg vedroAGRO CERERIT je univerzálny granulované bezchloridové hnojivo s obsahom horčíka, ktorý zaisťuje vyššiu úrodu a lepšiu vyfarbenie plodov. Je vhodné pre všetky druhy rastlín, najmä pre rastliny citlivé na chlór (plodová zelenina, kvety). Je ideálny na základ..
10,79€ s DPH
Hnojivo granulované AGRO CERERIT 10 kg vrece
Vypredané
Katalógové číslo: 08854437 Sklad: Vypredané
Hnojivo granulované AGRO CERERIT 10 kg vreceAGRO CERERIT je univerzálny granulované bezchloridové hnojivo s obsahom horčíka, ktorý zaisťuje vyššiu úrodu a lepšiu vyfarbenie plodov. Je vhodné pre všetky druhy rastlín, najmä pre rastliny citlivé na chlór (plodová zelenina, kvety). Je ideálny na základ..
8,79€ s DPH
Hnojivo granulované AGRO CERERIT 1kg
Vypredané
Katalógové číslo: 08854436 Sklad: Vypredané
Hnojivo granulované AGRO CERERIT 1kgAGRO CERERIT je univerzálny granulované bezchloridové hnojivo s obsahom horčíka, ktorý zaisťuje vyššiu úrodu a lepšiu vyfarbenie plodov. Je vhodné pre všetky druhy rastlín, najmä pre rastliny citlivé na chlór (plodová zelenina, kvety). Je ideálny na základné hnoje..
1,19€ s DPH
Hnojivo granulované AGRO CERERIT 3 kg
Vypredané
Katalógové číslo: 06422206 Sklad: Vypredané
Hnojivo granulované AGRO CERERIT 3 kgAgro Cererit je univerzálny granulované bezchloridové hnojivo s obsahom horčíka, ktorý zaisťuje vyššiu úrodu a lepšiu vyfarbenie plodov. Je vhodné pre všetky druhy rastlín, najmä pre rastliny citlivé na chlór (plodová zelenina, kvety). Je ideálny na základné hnoj..
3,60€ s DPH
Hnojivo granulované AGRO CERERIT 5 kg
Vypredané
Katalógové číslo: 06422196 Sklad: Vypredané
Hnojivo granulované AGRO CERERIT 5 kgAgro Cererit je univerzálny granulované bezchloridové hnojivo s obsahom horčíka, ktorý zaisťuje vyššiu úrodu a lepšiu vyfarbenie plodov. Je vhodné pre všetky druhy rastlín, najmä pre rastliny citlivé na chlór (plodová zelenina, kvety). Je ideálny na základné hnoj..
5,46€ s DPH
Hnojivo granulované AGRO HORKÁ SOĽ 1 kg
Vypredané
Katalógové číslo: 06422203 Sklad: Vypredané
Hnojivo granulované AGRO HORKÁ SOĽ 1 kgAgro Horká soľ je kryštalické horečnaté hnojivo určené pre rýchle odstránenie skrytého aj zjavného nedostatku horčíka. Nedostatok horčíka sa prejavuje hnednutím a zvýšeným opadávaním ihličia alebo žltnutím listov, čomu zabránime správnym užívaním tohto hnojiva...
1,67€ s DPH
Hnojivo granulované AGRO OVOCNÉ STROMY 5 kg
Vypredané
Katalógové číslo: 06422212 Sklad: Vypredané
Hnojivo granulované AGRO OVOCNÉ STROMY 5 kgAgro HNOJIVO PRE OVOCNÉ STROMY A DROBNÉ OVOCIE je granulované kombinované hnojivo. Je ideálnym prípravkom pre hnojenie ovocných stromov a drobných ovocných plodov (ríbezle, egreše, maliny a pod.). Hnojivo je bezchloridové a teda ho môžeme použiť na rastliny..
6,33€ s DPH
Hnojivo granulované AGRO URÝCHĽOVAČ KOMPOSTU 1L
Vypredané
Katalógové číslo: 08857382 Sklad: Vypredané
Hnojivo granulované AGRO URÝCHĽOVAČ KOMPOSTU 1LAGRO Urýchľovač kompostu je kompostovacie preparát na báze prírodných užitočných mikroorganizmov. Používa sa pre začatie a urýchlenie kompostovacieho procesu všetkých organických odpadov zo záhrady ako je kompostovanie pokosenej trávy alebo lístia a vyb..
4,87€ s DPH
Hnojivo granulované AGRO ZEMIAKY 5 kg
Vypredané
Katalógové číslo: 06422211 Sklad: Vypredané
Hnojivo granulované AGRO ZEMIAKY 5 kgAgro HNOJIVO NA ZEMIAKY je granulované kombinované hnojivo s prídavkom horčíka pre vyšší obsah škrobu. Je ideálny na základné hnojenie zemiakov pred jarnou výsadbou. Vďaka svojmu optimálnemu zloženiu znižuje hnilobu zemiakov a zlepšuje ich trvanlivosť. Správnym p..
5,04€ s DPH
Hnojivo kvapalné AGRO HORKÁ SOĽ 3L
Vypredané
Katalógové číslo: 08857184 Sklad: Vypredané
Hnojivo kvapalné AGRO HORKÁ SOĽ 3LAgro Horká soľ je kvapalné horečnaté hnojivo určené pre rýchle odstránenie skrytého aj zjavného nedostatku horčíka. Nedostatok tohto prvku sa prejavuje hnednutím a zvýšeným opadávaním ihličia alebo žltnutím listov, čomu zabránime správnym užívaním tohto kvapalného h..
5,08€ s DPH
Hnojivo kvapalné AGRO IZBOVÉ RASTLINY 0.5L
Vypredané
Katalógové číslo: 08854422 Sklad: Vypredané
Hnojivo kvapalné AGRO IZBOVÉ RASTLINY 0.5LAGRO IZBOVÉ RASTLINY je vynikajúci kvapalné hnojivo vhodné pre všetky izbové kvitnúce aj nekvitnúce rastliny (cyklámeny, mini ruže, gloxínia, africké fialky, šeflery, tenure, Vodenka, apod.) Správnym používaním tohto komplexného kvapalného hnojiva zaistíte u..
1,06€ s DPH
Zobrazené 1 až 12 z 64 (6 stránok)