Menu
Your Cart

Autorádio LTC LXMVX6000

Autorádio LTC LXMVX6000
Autorádio LTC LXMVX6000
58,59€ s DPH
  • Sklad: Na sklade
  • Katalógové číslo: 08870864
  • EAN: 5902270759075

Popis

Autorádio LTC LXMVX6000

1 autorádio kompatibilné s DIN MP3, vybavené čítačkou kariet microSD, USB vstupom, modulom AUX a Bluetooth.

VYSOKÁ KVALITA

MVH6000BT je produkt pre náročných užívateľov, ktorí oceňujú trvanlivosť a spoľahlivosť. Najkvalitnejšie materiály, ktoré boli použité pri výrobe tohto rádia, zaručujú dlhý a bezproblémovú prevádzku zariadení a spokojnosť užívateľov.

BLUETOOTH ROZHRANIE

Nudí vás pesničky, ktoré počujete v rádiu? Chceli by ste prevziať kontrolu nad tým, čo počúvate? Vstavaný modul Bluetooth umožňuje streamovať hudobnej skladby prostredníctvom mobilného telefónu priamo do rádia. Proces prebieha bezdrôtovo, všetko preto, aby bol zaistený maximálny možný užívateľský komfort. Integrovaný mikrofón v kombinácii s pripojením Bluetooth umožňuje používať režim handsfree. Telefonujte bezpečne, bez toho aby ste museli dávať dole ruky z volantu alebo oči na ceste.

AUX A USB KONEKTORY

Nebojte sa, ak nemáte zariadenie kompatibilné s Bluetooth. Rádio LTC MVX6000BT je tiež vybavené radom klasických metód káblového pripojenia. Na pripojenie telefónu alebo prehrávača MP3 použite 3,5 mm konektor minijack. Čítačka kariet microSD a port USB vám umožní prehrávať vaše vlastné hudobné súbory bez akéhokoľvek externého zariadenia. Jednoducho pripojte USB kľúčenku alebo kartu s vašou obľúbenou hudbou a užite si cestu. Inovatívny vlastnosťou tohto produktu je použitie dvoch USB zásuviek. Druhá zásuvka je vybavená technológiou rýchleho nabíjania. Týmto spôsobom môžete pomocou portu USB súčasne prehrávať hudbu a nabíjať iné zariadenie, napríklad navigáciu v aute.

FM TUNER

Široká doplnková funkčnosť zariadenia neznamená, že bol opomenutý jeho základný aspekt. Rádio LTC je vybavené vysoko kvalitným tunerom FM s podporou RDS (Radio Data System), ktorý vám umožňuje prijímať rozhlasové stanice FM s frekvenciami v rozsahu 87,5 MHz - 108 MHz. Vďaka kompatibilite s RDS môžete počúvať všetky svoje obľúbené rozhlasové stanice a prijímať správy prostredníctvom displeja.

DIAĽKOVÉ OVLÁDANIE

V sade s rádiom obdrží kupujúci všetky potrebné príslušenstvo potrebné pre správnu inštaláciu zariadenia. Sada ďalej obsahuje diaľkové ovládanie kompatibilné so zariadením. S ním môžete ovládať nastavenia zariadenia, bez toho aby ste sa dotkli panelu rádia. Skvelé riešenie pre dlhé cesty s veľkým počtom cestujúcich, ktoré vám umožnia odovzdať ovládanie rádia bez rozptyľovania vodiča.

Vlastnosti:

- Montážne veľkosť: 1 DIN

- Bluetooth rozhranie: Áno, Bluetooth 4.0

- Zabudovaný mikrofón: Áno

- Konektory: 1 x čítačka kariet microSD

- 1 x zásuvka: AUX

- 2 x zásuvka: USB-A

- Funkcia hands-free: Áno

- Zobraziť: Ano

- Podsvietenie: Áno

- Ekvalizér: Ano

- Tuner

- FM frekvenčný rozsah: 87,5 MHz - 108 MHz

- RDS: Áno

- Stredná frekvencia: 10,7 MHz

- Pomer signál / šum:> = 50 dB

- Mp3 prehrávač

- Pomer signál / šum:> = 50 DBS

- Separácia kanálov (1kHz):> = 50 dB

- Maximálna odchýlka: <= 5%

- Frekvenčná odozva: 100 Hz - 10 kHz (+6 dB)

- Zosilňovač

- Pomocný výkon (MOSFET): 4 x 45 W

- Impedancia reproduktora: 4 Ohm - 8 Ohm

- Napájanie: DC 12V

Obsah balenia:

- 1 x Autorádio

- 1 x Diaľkové ovládanie

- 1 x ISO konektor

- 1 x Polovičná rám

- 1 x Upevňovacia kľúče