Menu
Your Cart

Hodinky IMMAX SW13 PRO GOLD/WHITE

Hodinky IMMAX SW13 PRO GOLD/WHITE
Hodinky IMMAX SW13 PRO GOLD/WHITE
46,86€ s DPH
  • Sklad: Na sklade
  • Katalógové číslo: 06427908
  • EAN: 8592957012516

Popis

Hodinky IMMAX SW13 PRO GOLD/WHITE

Tieto hodinky sú ideálne pre každého nadšenca športu. Ponúka celodotykový 1 "3 LCD displej s rozlíšením 240x240 px. Disponujú bezdrôtovým pripojením Bluetooth verzie 4.2. Zmeria vám krvný tlak aj tep, zbierajú informácie o Vašich športových aktivitách a budú sledovať Váš spánok, ktoré si následne môžete zobraziť v aplikácii superband. Určite Vás poteší, že aplikácia aj menu hodiniek je kompletne v českom jazyku.

Cez aplikáciu si môžete podľa nálady nahrať svoju vlastnú fotografiu na LCD.Hodinky zaručí výdrž batérie s kapacitou 180 mAh v pohotovostnom režime až 15 dní a pri klasickom používaní 1 až 2 dni. Potom je dobijete pomocou magnetického USB kábla, ktorý je súčasťou balenia. Doba nabíjania je kratší ako 1 hodina.

Pripomenú vám tiež zmeškaný hovor, sms správy alebo chaty (Facebook, Whatsapp ..). Prostredníctvom hodiniek môžete na diaľku ovládať prehrávanie hudby či spustíte fotoaparát na telefóne. Ponúka množstvo funkcií ako budík, stopky, odpočítavanie, predpoveď počasia, funkciu Nájsť mobilný telefón a ďalšie.

Svojou elegantným tvarom a ľahkosťou sa budú vynímať na dámske či pánske ruky. Vďaka průdyšným remienkom budú skvelým parťákom pri chôdzi, behu, cyklistike, horolezectvo apod. Ponúkame veľa farebných variantov týchto remienkov.

Hodinky sa vyznačujú stupňom krytia IP67, neublíži ním dážď ani postriekaniu vodou, sú tiež vysoko odolné voči prachu.

vlastnosti:

- Kompatibilita: Android 4.0

- Rozlíšenie displeja: LCD 240x240 px

- Kapacita batérie: 180 mAh

- Výdrž batérie pri bežnom používaní: až 5 dní

- Pohotovostný režim: až 10 dní

- Chipset: HS6620D

- Verzia Bluetooth: 4.2

- Displej: celodotykový LCD 1,3 "

- Vodeodolnosť: IP67

- Vibrácie: áno

- Doba nabíjania: Menej ako 1 hodina

- Aplikácia: superband v českom jazyku

- Notifikácia: prichádzajúci hovor, SMS, aplikácie (Facebook, Whatsapp ...), schôdzky

- Športové funkcie: krokomer, stopky, nájdi telefón, vzdialená spúšť fotoaparátu vzdialenosť, spálené kalórie, tepová frekvencia a krvný tlak

- Športové režimy: beh, chôdza, cyklistika

- Ďalšie funkcie: diaľková spúšť fotoaparátu telefónu, funkcia Nájdi telefón, budík (vibrácie), pripomienka liekov, pitného režimu, prehrávanie hudby

- Rozsvietenie displeja otočením zápästia

- Hmotnosť: 50g

- Dĺžka: 4,3cm

- Šírka: 3,8cm

- Hrúbka: 1cm

Obsah balenia:

- Hodinky

- USB kábel s magnetickým konektorom

- Návod

Stručný návod pre párovanie:

1.Pred párovaním s App nepripájajte hodinky cez Bluetooth

2.Stáhněte si a nainštalujte odporúčanú aplikáciu (názov aplikácie je uvedený v užívateľskom návode alebo je možno naskenovať QR kód)

3.Aktivujte Bluetooth a GPS na vašom mobilnom zariadení

4.Spusťte aplikáciu

5.V menu aplikácie vyberte možnosť- spárovať / pripojiť hodinky (connect smartwatch)

6.Nyní až potvrďte na LCD telefónu párovanie s BT, notifikácia pod.

7.Podle aktualizácia času spoznáte, že škárovanie prebehlo v poriadku

Upozornenie:

U chytrých smartphonov s OS Android, ktoré podporujú riadenie optimalizácie batérie (napr. Huawei, Honor, Xaomi) sa môže prejaviť nekorektné nezobrazovalo PUSH notifikácií (SMS, upozornenie na volanie, správy zo sociálnych sietí, atď.), A tiež nestabilné Bluetooth pripojenia. Spomínané chytré smartphony sú neslávne známe svojou agresívnou správou aplikácií bežiacich na pozadí. Po opustení aplikácie dôjde časom na pozadí k úplnému ukončeniu spustené aplikácie.

Vďaka funkcii riadenia optimalizácia batéria má telefón v pohotovostnom režime minimálnu spotrebu. Avšak je rad aplikácií, ktoré pre bezproblémovú funkčnosť potrebujú byť spustené stále na pozadí a toto je práve prípad aplikácií komunikujúcich s chytrými hodinkami a náramky.

Z vyššie uvedeného dôvodu je potrebné v telefóne nastaviť, aby sa nevypínali už bežiace aplikácie, povoliť prístup k oznámeniam v telefóne a tiež povoliť aktivitu na pozadí. Ak neviete, kde v nastaveniach telefónu tieto funkcie spravovať, použite užívateľský návod Vášho zariadenia.

Tip: Výdrž batérie možno predĺžiť napr. Vypnutím celodenného sledovania hodnoty tepu.