Menu
Your Cart

Konvektor LTC LXUG05

Konvektor LTC LXUG05
Konvektor LTC LXUG05
21,97€ s DPH
  • Sklad: Na sklade
  • Katalógové číslo: 06427170
  • EAN: 5902270751758

Popis

Konvektor LTC LXUG05

Účinný konvektormi ohrievač, ktorý uspokojí aj toho najnáročnejšieho užívateľa a zahreje miestnosť, v ktorej máme obmedzený prístup k radiátorom alebo kde nie sú dostatočne účinné. Radiátor UG05 je tiež skvelou alternatívou k vykurovanie v prípade poruchy. Zariadenie umožňuje nastaviť teplotu a pracuje na 3 úrovniach výkonu. Z bezpečnostných dôvodov je ohrievač vybavený ochranou proti prehriatiu a termostatom. Model UG05 je voľne stojaca radiátor s maximálnym výkonom 2 000 W.

UNIVERZÁLNY

Dominantnou farbou radiátora je biela, neuveriteľne klasická farba, ktorá sa bez problémov hodí do každej miestnosti. Šedé akcenty dodávajú zariadenia moderný vzhľad a radiátor vyzerá naozaj pôsobivo. Vďaka najkvalitnejším materiálom použitým pri výrobe tohto radiátora vyzerá toto zariadenie skvele doma ako ďalší zdroj tepla v chladných a pochmúrnych zimných dňoch, bez toho by to kazilo dizajn interiéru.

ZÁSADA PREVÁDZKY

Konvektorové kúrenie fungujú na princípe veľmi jednoduchých, spoľahlivých a preverených riešení. Chladný vzduch je nasávaný vnútri ohrievača, kde je potom ohrievaný elektrickými ohrievačmi. Teplý vzduch prirodzene stúpa a opúšťa vnútro ohrievače ventiláciou umiestnenou v hornej časti krytu. Veľká plocha na výmenu tepla zabezpečuje rovnomerné a účinné odovzdávanie tepla do miestnosti. Miestnosť je rýchlo vykurovaná, ale šetrne.

ÚČINNOSŤ

Doménou konvektorov je to, ako rýchlo a efektívne sú schopné zvýšiť teplotu v miestnosti. Na rozdiel od vykurovacích olejov nezostávajú horúce dlho po vypnutí, ale uvoľňujú teplo do miestnosti omnoho rýchlejšie a efektívnejšie.

BEZPEČNOSŤ

Radiátor je vybavený moderným systémom, ktorý chráni pred prehriatím, a vysoko kvalitným termostatom. Integrované bezpečnostné prvky odlišujú tento ohrievač od ostatných zariadení tejto triedy.

JEDNODUCHÁ PREPRAVA

Zariadenie je extrémne ľahké, kompaktné a praktické. Vďaka tomu je možné ľahko premiestniť medzi miestnosťami, ako sa vám páči, na rozdiel od iných typov voľne stojacich radiátorov - často oveľa ťažších a neprispôsobených pre ľahkú prepravu.

3 KROKY NASTAVENIE VÝKONU

Minimum: 800 W

Normálne: 1200 W

Maximum: 2 000 W

Vlastnosti:

- Regulácia výkonu: Áno, 3 prevádzkové režimy (800 W, 1200 W, 2000 W)

- Napájanie: 230 V / 50 Hz

- Termostat: Áno

- Ochrana proti prehriatiu: Áno

- Prevádzkové lampa: Áno

- Časovač: Nie

- Turbo prúdenie vzduchuNe:

- Rozmery (Š x V x H): 59 x 38 x 11 cm (bez nožičiek)