Menu
Your Cart

Konvektor LTC LXUG06

Konvektor LTC LXUG06
Konvektor LTC LXUG06
29,98€ s DPH
  • Sklad: Na sklade
  • Katalógové číslo: 06427169
  • EAN: 5902270751765

Popis

Konvektor LTC LXUG06

Účinný konvektormi ohrievač, ktorý uspokojí aj toho najnáročnejšieho užívateľa a zahreje miestnosť, v ktorej máme obmedzený prístup k radiátorom alebo kde nie sú dostatočne účinné. Ohrievač UG06 je tiež skvelou alternatívou k vykurovanie v prípade poruchy. Zariadenie umožňuje nastaviť teplotu a pracuje na 3 úrovniach výkonu. Z dôvodu bezpečnosti je ohrievač vybavený ochranou proti prehriatiu a termostatom. Model UG06 je voľne stojaca radiátor s maximálnym výkonom 2 000 W.

UNIVERZÁLNY

Dominantnou farbou radiátora je biela, neuveriteľne klasická farba, ktorá sa ľahko hodí do každej miestnosti. Šedé akcenty dodávajú zariadenia moderný vzhľad a radiátor vyzerá naozaj pôsobivo. Vďaka najkvalitnejším materiálom použitým pri výrobe tohto radiátora vyzerá toto zariadenie skvele doma ako ďalší zdroj tepla v chladných a pochmúrnych zimných dňoch, bez toho by to kazilo dizajn interiéru.

ZÁSADA PREVÁDZKY

Konvektorové kúrenie fungujú na princípe veľmi jednoduchých, spoľahlivých a preverených riešení. Chladný vzduch je nasávaný vnútri ohrievača, kde je potom ohrievaný elektrickými ohrievačmi. Teplý vzduch prirodzene stúpa a opúšťa vnútro ohrievače ventiláciou umiestnenou v hornej časti krytu. Veľká plocha na výmenu tepla zabezpečuje rovnomerné a účinné odovzdávanie tepla do miestnosti. Miestnosť je rýchlo vykurovaná, ale šetrne.

TURBO AIRFLOW

Model UG06 je vybavený prídavným prívodom vzduchu umiestneným na prednej strane zariadenia. Prívod vzduchu je veľmi blízko ohrievača, keď je zapnutý, dodáva čerstvo ohriaty vzduch priamo do miestnosti, čo výrazne urýchľuje proces ohrevu miestnosti.

ČASOVÝ PROGRAMÁTOR

Radiátor je vybavený prvotriednym časovým programátorom, ktorý umožňuje naprogramovať činnosť ohrievača po celý deň. Programátor pracuje s presnosťou 15 minút. Ak používateľ chce, aby sa kúrenie zaplo len v určitých intervaloch počas dňa, stačí programovať zariadenie iba raz - nie je potrebné žiadne ďalšie rušenie zariadení.

ÚČINNOSŤ

Doménou konvektorov je to, ako rýchlo a efektívne sú schopné zvýšiť teplotu v miestnosti. Na rozdiel od ohrievačov oleja nezostávajú dlho horúce po vypnutí, ale uvoľňujú teplo do miestnosti omnoho rýchlejšie a efektívnejšie.

BEZPEČNOSŤ

Radiátor je vybavený moderným systémom, ktorý chráni pred prehriatím, a vysoko kvalitným termostatom. Integrované bezpečnostné prvky odlišujú tento ohrievač od ostatných zariadení tejto triedy.

JEDNODUCHÁ PREPRAVA

Zariadenie je extrémne ľahké, kompaktné a praktické. Vďaka tomu je možné ľahko premiestniť medzi miestnosťami, ako sa vám páči, na rozdiel od iných typov voľne stojacich radiátorov - často oveľa ťažších a neprispôsobených k ľahkému premiestnenie.

3 KROKY NASTAVENIE VÝKONU

Minimum: 800 W

Normálne: 1200 W

Maximum: 2 000 W

TERMOSTAT - NASTAVTE TEPLOTU, KTORÚ CHCETE

Ohrievač LTC má aj praktický termostat, pomocou ktorého môže užívateľ presne nastaviť požadovanú teplotu. Po dosiahnutí nastavenej teploty termostat vypne funkciu ohrevu a ohrievač sa znovu zapne, keď teplota klesne. Vďaka tejto funkcii je zariadenie veľmi univerzálny a šetrí energiu.

Vlastnosti:

- Regulácia výkonu: Áno, 3 prevádzkové režimy (800 W, 1200 W, 2000 W)

- Napájanie: 230 V / 50 Hz

- Termostat: Áno

- Ochrana proti prehriatiu: Áno

- Prevádzkové lampa: Áno

- Časovač: Áno, s presnosťou na 15 minút

- Turbo prúdenie vzduchu: Áno

- Rozmery (Š x V x H): 59 x 38 x 11,5 cm (bez nožičiek)