Menu
Your Cart

Náramok HUAWEI BAND 4

Náramok HUAWEI BAND 4
Náramok HUAWEI BAND 4
23,97€ s DPH
  • Sklad: Na sklade
  • Katalógové číslo: 06428057
  • EAN: 6901443328017

Popis

Náramok HUAWEI BAND 4

Huawei Band 4 je štýlový tracker, ktorý vďaka svojim rozmerom a remienku z mäkkého silikónu perfektne priľne k vášmu zápästia a pri všetkých vašich aktivitách, športe alebo bežnom nosení vám nikde neprekáža. Vďaka inteligentným funkciám, ako je sledovanie srdcovej frekvencie, sledovanie kondície, sledovanie spánku a zobrazovanie notifikácií, je to perfektný partner alebo doplnok pre váš smartphone, ktorý vám pomôže spoznať vašu kondíciu a zdravotný stav. Jeho dotykový farebný displej s veľkosťou 0,96 "vám vždy zreteľne zobrazí, presne to, čo vás zaujíma. Stanovte si svoje ciele a pri ich dosiahnutí budete upozornení na váš úspech. Vďaka monitorovanie srdcovej frekvencie budete ľahko vedieť v akej fáze tréningu sa práve nachádzate . Náramok vás vibrovaním upozorní na prekročenie nastavených limitov srdcového tepu. Rovnako tak môžete pohodlne sledovať svoju celodennú aktivitu a údaje o kondícii, ako sú počet krokov, spálené kalórie, trvanie aktivity alebo zdolaná vzdialenosť.

Viacnásobné tréningové režimy vrátane vonkajšieho / vnútorného behu, vonkajšia / vnútorná chôdza, jazdy na bicykli alebo rotopede, eliptického tréningu vám v reálnom čase zobrazí vaše výsledky. Pokiaľ si výsledky chcete pozrieť neskôr, prípadne ich zdieľať s priateľmi, tak si jednoducho stiahnite aplikáciu Huawei Health, kde budete mať všetky údaje prehľadne pohromade. Pri svojom tréningu ani v bežnom živote sa vody báť nemusíte. Náramok Huawei Band 4 je vodeodolný až do 50 metrov. Takže pot, sprcha alebo umývanie rúk ho nemôžu ohroziť. K dosahovanie skvelých výsledkov je spánok veľmi dôležitý, preto Huawei Band 4 bude váš spánok monitorovať a pomôže vám lepšie spoznať vaše návyky. Náramok môže automaticky zistiť, kedy zaspíte, prebudíte sa a ako prebiehajú vaše fázy spánku. Po prebudení vám poskytne hodnotenie a odporúčania týkajúce sa kvality vášho spánku.

Pri spárovaní náramku s vašim telefónom môžete využívať ešte viac funkcií, ktoré tracker vie. Nemôžete si spomenúť, kam ste položili svoj telefón alebo vám niekam zapadol? Huawei Band 4 vám ho nájde. Pri prichádzajúcom hovore vám náramok bude vibrovať a na displeji zobrazí meno alebo číslo volajúceho, hovor môžete cez náramok jednoducho odmietnuť, ak sa vám hovor zrovna nehodí. Rovnako pohodlne budete informovaní aj o notifikáciách ohľadom SMS, e-mailu alebo správ zo sociálnych sietí alebo kalendára. Huawei Band 4 s kapacitou batérie 91 mAh vám pri bežnom používaní vydrží krásnych 9 dní. Jeho nabitie je veľmi rýchle, preto ho už za 1,5 hodiny môžete opäť na plno využívať. Ďalšou výhodou je, že na nabíjanie nepotrebujete žiadnu kolísku, ale jednoducho náramok rozopnete a dobijete cez USB port v remienka.

Vlastnosti:

- Farebná obrazovka a nastaviteľný jas obrazovky

- Farebné ikony a dynamickejšie a živšie zobrazenie

- Kompletné dotyková obrazovka a ovládanie pomocou tlačidla domov, ktoré sa ľahko používa

- Konštrukcia sponky na opasok, ktorá udržuje pásik pripevnený k zápästie

- Stopky / Časovač

- Nájdite svoj telefón pomocou náramku

- Zmena ciferníkov

- Pripomenutie aktivity

- Stanovenie cieľa a pripomenutie úspechu

- Monitorovanie srdcovej frekvencie a varovania

- Denné sledovanie aktivity (údaje o kondícii, ako je počet krokov, spálené kalórie a vzdialenosť)

- Trvanie aktivít strednej a vysokej intenzity a záznam o stave

- Viacnásobné tréningové režimy vrátane vonkajšieho / vnútorného behu, vonkajšia / vnútorná chôdza, jazdy na bicykli / rotopede, eliptického tréningu

- TruSleep (rozpoznávanie stavu spánku a zber dát)

- Pripomenutie udalosti, vrátane inteligentných upozornení

- Oznámenie s informáciami o volajúcom, SMS, e-mailoch, správach o počasí, kalendáru a aplikáciách sociálnych médií

- Vzdialené fotografovanie (k dispozícii len na zariadeniach Huawei s EMUI 8.1 alebo novším)

- Rozmery: 56x18,5x12,5 mm

- Hmotnosť: 12g (bez remienka)

- Displej: 0,96 "s rozlíšením 160 x 80 pixelov

- Bluetooth: 4.2; dosah 10 metrov

- Vodeodolnosť: 5ATM

- Kompatibilita: Android 4.4 a vyššie; iOS 9 a vyššie