Menu
Your Cart

Odpudzovač FORMAT OdH1 tichý

Odpudzovač FORMAT OdH1 tichý
Odpudzovač FORMAT OdH1 tichý
15,57€ s DPH
  • Sklad: Na sklade
  • Katalógové číslo: 06427885

Popis

Odpudzovač FORMAT OdH1 tichý

Ultrazvukový elektronický odháňač myšou, kún, krýs, lasičiek a potkanov. Jedná sa o rýdzo český produkt s dlhoročnou tradíciou na trhu (od r. 1991) vyrábaný priamo u nás vo firme FORMAT1 spol. s r. o. Spoľahlivý, výkonný, za dobu viac ako 29 rokov overený mnohými zákazníkmi. Neškodný ako pre človeka a domáce hospodárske zvieratá.

Prístroj vytvára pre škodcov nepríjemné zvukové prostredie (v oblasti ultrazvuku), škodcovia postupne opustí chránený priestor. Prístroj je teda úplne humánne, nezabíja zvieratá, neškodí im, iba im znepríjemní pobyt v chránenom priestore, teda je odháňa. Nevyužíva žiadnych chemických prísad.

Je ľudskému uchu nepočuteľný, teda osoby s pobytom v chránenom prostredí vôbec neobťažuje.

Plašič na myši ODH1 "tichý" neškodí ľuďom, domácim zvieratám, ako napr. Pes, mačka, králik, sliepky a pod. Neškodí vtákom, možno inštalovať aj do voliér pre exotické vtáctvo. Je vhodný do kurníkov pre ochranu krmiva i sliepok.

Pre väčšie plochy možno využiť výkonnejšie typ OdH1MAX alebo OdH1Supermax, alebo v příadě členitejšie chránenej plochy môžete kúpiť dva alebo viac prístrojov ODH1 "tichý". Navzájom sa neovplyvňujú a ich účinnosť sa zvýši.

Kam ich ODH1 "tichý" určený:

Do akýchkoľvek priestor o veľkosti do cca. 100 m2. Môžu to byť obytné miestnosti, pivnice, garáže, pôdy, byty, chaty, chalupy. Tento typ môže byť inštalovaný do obývaných priestorov.

Ako ODH1 "tichý" odháňa:

Prístroj vydáva ultrazvukové vlny nad pásmom počuteľnosti. Po zapnutí prístroja teda ľudia nič nepočuje. Frekvencia zvuku sa úplne náhodne mení, ako vo svojej výške, tak v čase. Je teda nenávykový! Je to z dôvodu, že na jeden trvalý tón si škodcu postupne zvykne a prístroj potom prestáva byť účinný.

Ako sa prístroj ODH1 "tichý" inštaluje:

Podrobný popis inštalácie aj s fotografiami si môžete prečítať TU.

Ako sa prístroj ODH1 "tichý" napája:

Prístroj je možné napájať na batérie (6ks ​​batérií rady "C" (R14, "stredné monočlánky"), alebo na sieťový adaptér na tento účel určený.

Dôležité upozornenie:

Napájací adaptér ani batérie nie sú súčasťou balenia.

Účinosť na: myšou, kuny, potkany, lasice a potkany

Zvuky: čisto v oblasti ultrazvuku. Náhodne prelaďované v čase i frekvencii, nepravidelne dlhé tóny s nepravidelne dlhými prestávkami

Účinná plocha: cca. 100m2, teda plocha cca. 10x10 m

Napájanie: buď 6ks batérií rady "C" (R14, "stredné monočlánky").

alebo sieťový adaptér na 230VAC

Životnosť batérií: cca. 6 mesiacov

Rozmery: 185 mm (š) x 88 mm (v) x 31 mm (h)

Hmotnosť bez batérií: 0,15kg

Inštalácia: do uzavretých alebo polouzavretých priestorov

Okolitá teplota: -20 °C do + 60 °C (batérie podľa parametrov daného výrobcu)

Prostredie: vnútorná

Krajina pôvodu: Česká republika