Menu
Your Cart

Radiátor olejový LTC LXUG07

Radiátor olejový LTC LXUG07
Radiátor olejový LTC LXUG07
29,98€ s DPH
  • Sklad: Na sklade
  • Katalógové číslo: 06427171
  • EAN: 5902270751772

Popis

Radiátor olejový LTC LXUG07

Účinný olejový radiátor, ktorý uspokojí aj toho najnáročnejšieho užívateľa a zahreje miestnosť, v ktorej máme obmedzený prístup k radiátorom alebo kde nie sú dostatočne účinné. Ohrievač UG07i je tiež skvelou alternatívou k vykurovanie v prípade poruchy. Zariadenie umožňuje nastaviť teplotu a pracuje na 3 úrovniach výkonu. Z dôvodu bezpečnosti je ohrievač vybavený ochranou proti prehriatiu a termostatom. Model UG07 má 7 rebier a má maximálny výkon 1 500 W.

UNIVERZÁLNY

Dominantnou farbou chladiča je šedá farba, ktorá je v tejto sezóne extrémne obľúbená. Vďaka najkvalitnejším materiálom použitým pri výrobe tohto radiátora vyzerá toto zariadenie skvele doma ako ďalší zdroj tepla v chladných a pochmúrnych zimných dňoch, bez toho by to kazilo dizajn interiéru.

ZÁSADA PREVÁDZKY

Olejové radiátory pracujú na základe veľmi jednoduchých, spoľahlivých a overených riešení. Vnútro chladiča je naplnený olejom, ktorý je ohrievaný vstavanými ohrievači. Uložené teplo sa potom uvoľní do miestnosti.

ÚSPORA ENERGIE

Po zahriatí zostane ohrievač dlho po odpojení od elektrickej siete teplý.

NEVYSUŠUJE VZDUCH

Ohrievač vydáva príjemné teplo, ktoré poskytuje užívateľovi pohodlie a úľavu počas chladných dní a nocí, bez vysúšali vzduch v miestnosti.

NEOBMEDZENÉ MOŽNOSTI

Ohrievač dokáže vykurovať pomerne veľkej miestnosti a je úplne tichý. Zariadenie môže vykurovať všetky miestnosti s prístupom k bežnej sieťovej zásuvke, napr. Kancelárie, garáže, obchody, spálňa, obývacia izby.

BEZPEČNOSŤ

Radiátor je vybavený moderným systémom, ktorý chráni pred prehriatím, a vysoko kvalitným termostatom. Integrované bezpečnostné prvky odlišujú tento ohrievač od ostatných zariadení tejto triedy.

JEDNODUCHÁ DOPRAVA

Vďaka pohodlnej, neohřívací rukoväte môžete radiátor ľahko prepraviť na iné miesto alebo do inej miestnosti.

3 KROKY NASTAVENIE VÝKONU

Minimum: 600W

Normálne: 900 W

Maximum: 1 500 W

TERMOSTAT - NASTAVTE TEPLOTU, ktorú chcete,

Olejový radiátor LTC má aj praktický termostat, pomocou ktorého môže užívateľ presne nastaviť požadovanú teplotu. Po dosiahnutí nastavenej teploty termostat vypne funkciu ohrevu a teplo v rebrovanie je dlhodobo udržiavané. Vďaka tejto funkcii je zariadenie veľmi univerzálny a šetrí energiu.

Vlastnosti:

- Počet rebier: 7

- Riadenie: Áno, 3 prevádzkové režimy (600 W, 900 W, 1500 W)

- Napájanie: 230 V / 50 Hz

- Regulácia teploty: Áno

- Ochrana proti prehriatiu: Áno

- Prevádzkové lampa: Áno

- Rozmery (Š x V x H): 33 x 54 x 12 cm (bez koliesok)