Menu
Your Cart

TORNADICA

Katalógové číslo: 06424224 Sklad: Na sklade
Kultivátor TORNADICAZbavte sa buriny a skrášlite svoju záhradu pomocou ručného kultivátora Tornadica, ktorý nahrádza motyku, vidly i lopatu. Jeho špirálové hroty efektívne odstraňujú burinu a pripraví pôdu na stávkovanie. Kultivátor je ľahký a pevný a umožňuje nastavenie výšky pre uľahčenie práce. O..
36,63€ s DPH
Kultivátor TORNADICA mini
Vypredané
Katalógové číslo: 06424225 Sklad: Vypredané
Kultivátor TORNADICA miniZbavte sa ľahko a rýchlo buriny na zle dostupných miestach vašej záhrady. S mini verziou kultivátora Tornadica prevzdušníte pôdu, odstaníte burinu aj vyhĺbite jamku pre stávkovanie. Všetko bez ohýbania a namáhania chrbtice. Aj vy sa tešíte, čo vám tento rok vyrastie na záhra..
15,97€ s DPH
Lopata TORNADICA
Vypredané
Katalógové číslo: 06424226 Sklad: Vypredané
Lopata TORNADICABuďte rýchlejší a efektívnejší s ergonomickou lopatou 2v1 Tornadica. S lopatou zastanete prácu okolo domu aj na záhrade v akejkoľvek sezóne. Vďaka ergonomickému dizajnu budete pracovať bez námahy a bez bolesti pohybového aparátu. Sada obsahuje 2 nadstavce - 1 plastový nadstavec na od..
22,21€ s DPH
Rýľ TORNADICA
Vypredané
Katalógové číslo: 06424228 Sklad: Vypredané
Rýľ TORNADICARýľ Tornadica je vhodný na hlbšej kopanie. Vďaka ergonomickému dizajnu bude vaša práca jednoduchšia a bez bolesti. Jeho prednosťou je ručne kovaná a zváraná kovová konštrukcia, vďaka ktorej je odolnejší oproti obdobným výrobkom. Rukoväť v tvare "D" umožňuje pohodlné držanie a manipuláci..
21,70€ s DPH
Zobrazené 1 až 4 z 4 (1 stránok)