Menu
Your Cart

Chytré hodinky

Hodinky ARMODD CANDYWATCH GOLD
Vypredané
Katalógové číslo: 06423759 Sklad: Vypredané
Hodinky ARMODD CANDYWATCH GOLDDámske chytré hodinky Armodd Candywatch zaujmú svojou eleganciou a minimalistickým remienkom s magnetickým zapínaním. Z 5 unikátnych ciferníkov si vyberiete ten pravý. Armodd Candywatch ponúkajú množstvo užitočných funkcií pre šport i pre bežný deň. Dámske chytré hodink..
85,08€ s DPH
Hodinky ARMODD CANDYWATCH SILVER
Vypredané
Katalógové číslo: 06423758 Sklad: Vypredané
Hodinky ARMODD CANDYWATCH SILVERDámske chytré hodinky Armodd Candywatch zaujmú svojou eleganciou a minimalistickým remienkom s magnetickým zapínaním. Z 5 unikátnych ciferníkov si vyberiete ten pravý. Armodd Candywatch ponúkajú množstvo užitočných funkcií pre šport i pre bežný deň. Dámske chytré hodi..
85,08€ s DPH
Hodinky ARMODD SILENTWATCH 2 BLACK
Vypredané
Katalógové číslo: 06424729 Sklad: Vypredané
Hodinky ARMODD SILENTWATCH 2 BLACKNajchytrejší chytré hodinky z prémiovej kolekcie Armodd. Špičkové spracovanie, prvotriedne displej a všetky potrebné funkcie. Druhá generácia chytrých hodiniek Armodd Silentwatch s novým celodotykovým displejom, všetkými potrebnými funkciami a prvotriednym spracovan..
100,62€ s DPH
Hodinky ARMODD SILENTWATCH BLACK
Vypredané
Katalógové číslo: 06423760 Sklad: Vypredané
Hodinky ARMODD SILENTWATCH BLACKElegantné chytré hodinky Armodd Silentwatch sa stanú vaším ideálnym parťákom. Ponúkajú množstvo užitočných funkcií pre šport i pre bežný deň. Na ciferník si môžete nahrať vlastný obrázok. Chytré hodinky Armodd Silentwatch sa vyznačujú vodeodolnou konštrukciou z najkva..
96,93€ s DPH
Hodinky ARMODD SILENTWATCH SILVER
Vypredané
Katalógové číslo: 06423761 Sklad: Vypredané
Hodinky ARMODD SILENTWATCH SILVERElegantné chytré hodinky Armodd Silentwatch sa stanú vaším ideálnym parťákom. Ponúkajú množstvo užitočných funkcií pre šport i pre bežný deň. Na ciferník si môžete nahrať vlastný obrázok. Chytré hodinky Armodd Silentwatch sa vyznačujú vodeodolnou konštrukciou z najkv..
97,15€ s DPH
Hodinky ARMODD SLOWATCH GOLD / BLUE
Vypredané
Katalógové číslo: 06426966 Sklad: Vypredané
Hodinky ARMODD SLOWATCH GOLD / BLUEChytré hodinky ARMODD Slowatch s menu aj mobilnou aplikáciou kompletne v češtine. Elegantný dizajn a všetky potrebné funkcie vrátane merania telesnej teploty v 6 farebných prevedeniach. Z ponuky viac ako 50 štýlových ciferníkov si vyberiete ten pravý. Chytré hodink..
58,83€ s DPH
Hodinky ARMODD SLOWATCH GREY
Vypredané
Katalógové číslo: 06426965 Sklad: Vypredané
Hodinky ARMODD SLOWATCH GREYChytré hodinky ARMODD Slowatch s menu aj mobilnou aplikáciou kompletne v češtine. Elegantný dizajn a všetky potrebné funkcie vrátane merania telesnej teploty v 6 farebných prevedeniach. Z ponuky viac ako 50 štýlových ciferníkov si vyberiete ten pravý. Chytré hodinky ARMOD..
58,83€ s DPH
Hodinky ARMODD SLOWATCH ROSE GOLD / PURPLE
Vypredané
Katalógové číslo: 06426957 Sklad: Vypredané
Hodinky ARMODD SLOWATCH ROSE GOLD / PURPLEChytré hodinky ARMODD Slowatch s menu aj mobilnou aplikáciou kompletne v češtine. Elegantný dizajn a všetky potrebné funkcie vrátane merania telesnej teploty v 6 farebných prevedeniach. Z ponuky viac ako 50 štýlových ciferníkov si vyberiete ten pravý. Chytré..
58,83€ s DPH
Hodinky CANYON POLLY BLACK
Vypredané
Katalógové číslo: 06426904 Sklad: Vypredané
Hodinky CANYON POLLY BLACKChytré hodinky pre deti. Canyon Polly vedia telefonovať a prijímať textové i hlasové správy. Vylepšený trojaký systém lokalizácie LBS, GPS a Wi-Fi vám vždy poskytne vysoko presné a spoľahlivé informácie o polohe dieťaťa, rovnako ako informácie o tom, že opustilo vyznačenú b..
69,19€ s DPH
Hodinky CANYON POLLY BLUE
Vypredané
Katalógové číslo: 06426075 Sklad: Vypredané
Hodinky CANYON POLLY BLUEChytré hodinky pre deti. Canyon Polly vedia telefonovať a prijímať textové i hlasové správy. Vylepšený trojaký systém lokalizácie LBS, GPS a Wi-Fi vám vždy poskytne vysoko presné a spoľahlivé informácie o polohe dieťaťa, rovnako ako informácie o tom, že opustilo vyznačenú be..
69,19€ s DPH
Hodinky CANYON POLLY RED
Vypredané
Katalógové číslo: 06426074 Sklad: Vypredané
Hodinky CANYON POLLY REDChytré hodinky pre deti. Canyon Polly vedia telefonovať a prijímať textové i hlasové správy. Vylepšený trojaký systém lokalizácie LBS, GPS a Wi-Fi vám vždy poskytne vysoko presné a spoľahlivé informácie o polohe dieťaťa, rovnako ako informácie o tom, že opustilo vyznačenú bez..
69,19€ s DPH
Hodinky FOREVER SB-310 BLACK
Vypredané
Katalógové číslo: 08898574 Sklad: Vypredané
Hodinky FOREVER SB-310 BLACKModerný a elegantný fitnes náramok FOREVER SB-310 pre všetkých športových nadšencov, ale aj profesionálov.Funkcia:- Krokomer- Prehrávanie hudby- Upozornenie: volanie, správy, emaily, sociálne siete- Funkcia Anti-lost, anti-steal- Merač pulzu- Merač spánku- GPS lokalizácia..
28,42€ s DPH
Zobrazené 1 až 12 z 35 (3 stránok)