Menu
Your Cart

Granulované hnojivá

Hnojivo granulované AGRO CERERIT 10 kg vedro
Vypredané
Katalógové číslo: 08854724 Sklad: Vypredané
Hnojivo granulované AGRO CERERIT 10 kg vedroAGRO CERERIT je univerzálny granulované bezchloridové hnojivo s obsahom horčíka, ktorý zaisťuje vyššiu úrodu a lepšiu vyfarbenie plodov. Je vhodné pre všetky druhy rastlín, najmä pre rastliny citlivé na chlór (plodová zelenina, kvety). Je ideálny na základ..
10,79€ s DPH
Hnojivo granulované AGRO CERERIT 10 kg vrece
Vypredané
Katalógové číslo: 08854437 Sklad: Vypredané
Hnojivo granulované AGRO CERERIT 10 kg vreceAGRO CERERIT je univerzálny granulované bezchloridové hnojivo s obsahom horčíka, ktorý zaisťuje vyššiu úrodu a lepšiu vyfarbenie plodov. Je vhodné pre všetky druhy rastlín, najmä pre rastliny citlivé na chlór (plodová zelenina, kvety). Je ideálny na základ..
8,79€ s DPH
Hnojivo granulované AGRO CERERIT 1kg
Vypredané
Katalógové číslo: 08854436 Sklad: Vypredané
Hnojivo granulované AGRO CERERIT 1kgAGRO CERERIT je univerzálny granulované bezchloridové hnojivo s obsahom horčíka, ktorý zaisťuje vyššiu úrodu a lepšiu vyfarbenie plodov. Je vhodné pre všetky druhy rastlín, najmä pre rastliny citlivé na chlór (plodová zelenina, kvety). Je ideálny na základné hnoje..
1,19€ s DPH
Hnojivo granulované AGRO CERERIT 3 kg
Vypredané
Katalógové číslo: 06422206 Sklad: Vypredané
Hnojivo granulované AGRO CERERIT 3 kgAgro Cererit je univerzálny granulované bezchloridové hnojivo s obsahom horčíka, ktorý zaisťuje vyššiu úrodu a lepšiu vyfarbenie plodov. Je vhodné pre všetky druhy rastlín, najmä pre rastliny citlivé na chlór (plodová zelenina, kvety). Je ideálny na základné hnoj..
3,60€ s DPH
Hnojivo granulované AGRO CERERIT 5 kg
Vypredané
Katalógové číslo: 06422196 Sklad: Vypredané
Hnojivo granulované AGRO CERERIT 5 kgAgro Cererit je univerzálny granulované bezchloridové hnojivo s obsahom horčíka, ktorý zaisťuje vyššiu úrodu a lepšiu vyfarbenie plodov. Je vhodné pre všetky druhy rastlín, najmä pre rastliny citlivé na chlór (plodová zelenina, kvety). Je ideálny na základné hnoj..
5,46€ s DPH
Hnojivo granulované AGRO HORKÁ SOĽ 1 kg
Vypredané
Katalógové číslo: 06422203 Sklad: Vypredané
Hnojivo granulované AGRO HORKÁ SOĽ 1 kgAgro Horká soľ je kryštalické horečnaté hnojivo určené pre rýchle odstránenie skrytého aj zjavného nedostatku horčíka. Nedostatok horčíka sa prejavuje hnednutím a zvýšeným opadávaním ihličia alebo žltnutím listov, čomu zabránime správnym užívaním tohto hnojiva...
1,67€ s DPH
Hnojivo granulované AGRO OVOCNÉ STROMY 5 kg
Vypredané
Katalógové číslo: 06422212 Sklad: Vypredané
Hnojivo granulované AGRO OVOCNÉ STROMY 5 kgAgro HNOJIVO PRE OVOCNÉ STROMY A DROBNÉ OVOCIE je granulované kombinované hnojivo. Je ideálnym prípravkom pre hnojenie ovocných stromov a drobných ovocných plodov (ríbezle, egreše, maliny a pod.). Hnojivo je bezchloridové a teda ho môžeme použiť na rastliny..
6,33€ s DPH
Hnojivo granulované AGRO URÝCHĽOVAČ KOMPOSTU 1L
Vypredané
Katalógové číslo: 08857382 Sklad: Vypredané
Hnojivo granulované AGRO URÝCHĽOVAČ KOMPOSTU 1LAGRO Urýchľovač kompostu je kompostovacie preparát na báze prírodných užitočných mikroorganizmov. Používa sa pre začatie a urýchlenie kompostovacieho procesu všetkých organických odpadov zo záhrady ako je kompostovanie pokosenej trávy alebo lístia a vyb..
4,87€ s DPH
Hnojivo granulované AGRO ZEMIAKY 5 kg
Vypredané
Katalógové číslo: 06422211 Sklad: Vypredané
Hnojivo granulované AGRO ZEMIAKY 5 kgAgro HNOJIVO NA ZEMIAKY je granulované kombinované hnojivo s prídavkom horčíka pre vyšší obsah škrobu. Je ideálny na základné hnojenie zemiakov pred jarnou výsadbou. Vďaka svojmu optimálnemu zloženiu znižuje hnilobu zemiakov a zlepšuje ich trvanlivosť. Správnym p..
5,04€ s DPH
Hnojivo granulované SUBSTRAL pre ruže 1kg
Vypredané
Katalógové číslo: 06425064 Sklad: Vypredané
Hnojivo granulované SUBSTRAL pre ruže 1kg100 denné hnojivo pre ruže 1kg značky Substral.Vlastnosti:- pre všetky záhradné rastliny (ruže, kvety, okrasné kríky, ovocné stromčeky, zeleninu atď.)- podporuje farebnosť- dlhodobé pôsobenie- každodenné a rovnomerná dodávka živín- postupné uvoľňovanie živín-..
3,80€ s DPH
Hnojivo SUBSTRAL OSMOCOTE pre dom a balkón 300g
Vypredané
Katalógové číslo: 06425066 Sklad: Vypredané
Hnojivo SUBSTRAL OSMOCOTE pre dom a balkón 300gOsmocote pre dom a balkón Substral.Vlastnosti:- určené pre všetky izbové aj balkónové rastliny (pelargónie, surfinie, fuchsie, Gerben, begónie a pod.)- postupné a riadené uvoľňovanie živín- bohaté na stopové prvky- bez rizika prehnojenie- jedna aplikáci..
5,16€ s DPH
Hnojivo SUBSTRAL OSMOCOTE pre rastliny 7.5g
Vypredané
Katalógové číslo: 06425065 Sklad: Vypredané
Hnojivo SUBSTRAL OSMOCOTE pre rastliny 7.5gOsmocote v tabletách značky Substral.vlastnosti:- pre všetky izbové aj balkónové rastliny (pelargónie, surfinie, fuchsie, Gerben, begónie a pod.)- postupné a riadené uvoľňovanie živín- jednoduchá aplikácia - 1x celú sezónu- bohaté na stopové prvky- bez rizi..
3,42€ s DPH
Zobrazené 1 až 12 z 13 (2 stránok)