Menu
Your Cart

Granule pre psov

Granule BELCANDO ADULT ACTIVE 15 kg
Vypredané
Katalógové číslo: 06423646 Sklad: Vypredané
Granule BELCANDO ADULT ACTIVE 15 kgVyvážené krmivo pre psov, ktorí chvíľku neposedí. Ľahko stráviteľná hydina, cenné Omega-3 mastné kyseliny a karobová múka plná dôležitých trieslovín z neho robia holistické (teda komplexné a funkčné) krmivo pre pracujúcich, športujúcu alebo proste len aktívne psy.V..
47,98€ s DPH
Granule BELCANDO ADULT ACTIVE 25 kg
Vypredané
Katalógové číslo: 06423647 Sklad: Vypredané
Granule BELCANDO ADULT ACTIVE 25 kgVyvážené krmivo pre psov, ktorí chvíľku neposedí. Ľahko stráviteľná hydina, cenné Omega-3 mastné kyseliny a karobová múka plná dôležitých trieslovín z neho robia holistické (teda komplexné a funkčné) krmivo pre pracujúcich, športujúcu alebo proste len aktívne psy.V..
67,14€ s DPH
Granule BELCANDO ADULT ACTIVE 5 kg
Vypredané
Katalógové číslo: 06423645 Sklad: Vypredané
Granule BELCANDO ADULT ACTIVE 5 kgVyvážené krmivo pre psov, ktorí chvíľku neposedí. Ľahko stráviteľná hydina, cenné Omega-3 mastné kyseliny a karobová múka plná dôležitých trieslovín z neho robia holistické (teda komplexné a funkčné) krmivo pre pracujúcich, športujúcu alebo proste len aktívne psy.Vl..
18,99€ s DPH
Granule BELCANDO ADULT DINNER 15 kg
Vypredané
Katalógové číslo: 06423642 Sklad: Vypredané
Granule BELCANDO ADULT DINNER 15 kgVyvážené špičkové krmivo pre dospelé psy veľkých plemien. Poctivá hydina, zdravé zemiaky plné ľahko stráviteľných sacharidov a za studena lisovaný múčka hroznových jadier z neho robia parádny večeru pre dospelých psov.Vlastnosti:- Pivovarské kvasnice sa starajú o z..
43,62€ s DPH
Granule BELCANDO ADULT DINNER 5 kg
Vypredané
Katalógové číslo: 06423641 Sklad: Vypredané
Granule BELCANDO ADULT DINNER 5 kgVyvážené špičkové krmivo pre dospelé psy veľkých plemien. Poctivá hydina, zdravé zemiaky plné ľahko stráviteľných sacharidov a za studena lisovaný múčka hroznových jadier z neho robia parádny večeru pre dospelých psov.Vlastnosti:- Pivovarské kvasnice sa starajú o zd..
18,09€ s DPH
Granule BELCANDO ADULT GRAIN FREE OCEAN 12.5 kg
Vypredané
Katalógové číslo: 06423680 Sklad: Vypredané
Granule BELCANDO ADULT GRAIN FREE OCEAN 12.5 kgNemôže váš pes kuracie, obilniny, nerobí mu dobre hovädzie ani jahňacie? Vyskúšajte granule, ktoré sú založené na bielkovinách z lososa a sleďa. Výživovo dokonalé a bez problémov.Vlastnosti:- Monoproteinová receptúra ​​je založená na bielkovinách z mors..
56,72€ s DPH
Granule BELCANDO ADULT GRAIN FREE OCEAN 4 kg
Vypredané
Katalógové číslo: 06423679 Sklad: Vypredané
Granule BELCANDO ADULT GRAIN FREE OCEAN 4 kgNemôže váš pes kuracie, obilniny, nerobí mu dobre hovädzie ani jahňacie? Vyskúšajte granule, ktoré sú založené na bielkovinách z lososa a sleďa. Výživovo dokonalé a bez problémov.Vlastnosti:- Monoproteinová receptúra ​​je založená na bielkovinách z morskýc..
21,72€ s DPH
Granule BELCANDO ADULT GRAIN FREE POULTRY 12.5 kg
Vypredané
Katalógové číslo: 06423671 Sklad: Vypredané
Granule BELCANDO ADULT GRAIN FREE POULTRY 12.5 kgBelcando GF Poultry je špičkové krmivo, ktoré odporúčame psíkom, ktorým nerobí dobre obilia alebo lepok. Obilniny sú tu nahradené cenným amarantom, veľkou kopou poctivého hydinového mäsa a presne vyváženým pomerom bielkovín a tukov pre psy s bežnou po..
52,35€ s DPH
Granule BELCANDO ADULT GRAIN FREE POULTRY 4 kg
Vypredané
Katalógové číslo: 06423670 Sklad: Vypredané
Granule BELCANDO ADULT GRAIN FREE POULTRY 4 kgBelcando GF Poultry je špičkové krmivo, ktoré odporúčame psíkom, ktorým nerobí dobre obilia alebo lepok. Obilniny sú tu nahradené cenným amarantom, veľkou kopou poctivého hydinového mäsa a presne vyváženým pomerom bielkovín a tukov pre psy s bežnou pohyb..
19,45€ s DPH
Granule BELCANDO ADULT LAMB and RICE 15 kg
Vypredané
Katalógové číslo: 06423665 Sklad: Vypredané
Granule BELCANDO ADULT LAMB and RICE 15 kgPoctivé jahňacie v kombinácii s ryžou je skvelou voľbou aj pre také psíkov, ktorí zle znášajú obilniny alebo kuracie mäso. Ideálna diéta i pre i citlivejšie psíkov.Vlastnosti:- Ľahko stráviteľné a veľmi dobre prijímané krmivo aj pre psíkov s citlivým zažívan..
56,72€ s DPH
Granule BELCANDO ADULT LAMB and RICE 5 kg
Vypredané
Katalógové číslo: 06423664 Sklad: Vypredané
Granule BELCANDO ADULT LAMB and RICE 5 kgPoctivé jahňacie v kombinácii s ryžou je skvelou voľbou aj pre také psíkov, ktorí zle znášajú obilniny alebo kuracie mäso. Ideálna diéta i pre i citlivejšie psíkov.Vlastnosti:- Ľahko stráviteľné a veľmi dobre prijímané krmivo aj pre psíkov s citlivým zažívaní..
21,26€ s DPH
Granule BELCANDO ADULT LIGHT 15 kg
Vypredané
Katalógové číslo: 06423653 Sklad: Vypredané
Granule BELCANDO ADULT LIGHT 15 kgMáte doma tak trochu guličku? Pre psíkov s nadváhou tu máme krmivo BELCANDO Adult Light. Vysoký podiel vlákniny sa stará o znižovaní nadváhy, krmivo má navyše starostlivo namiešané vyvážené zloženie s nižším obsahom bielkovín a tukov.Vlastnosti:- Ľahko stratvitelná ..
47,98€ s DPH
Zobrazené 1 až 12 z 65 (6 stránok)