Menu
Your Cart

LED rofily povrchové pre prisadení

Hliníkový profil AL60 pre LED pásiky, povrchový, s vypuklým difúzorom, 1m
Vypredané
Katalógové číslo: 04150486 Sklad: Vypredané
Hliníkový profil AL60 pre LED pásiky, povrchový, s vypuklým difúzorom, 1mTento hliníkový profil je vhodný pre montáž LED pások. Vďaka tejto lište nebude pásik viditeľný a v kuchyni alebo inom priestore môžete urobiť efektívne osvetlenie s moderným dizajnom. AL profil pre LED pásiky sa predává společ..
5,17€ s DPH
Hliníkový profil AL60 pre LED pásiky, povrchový, s vypuklým difúzorom, 2m
Vypredané
Katalógové číslo: 04150487 Sklad: Vypredané
Hliníkový profil AL60 pre LED pásiky, povrchový, s vypuklým difúzorom, 2mTento hliníkový profil je vhodný pre montáž LED pások. Vďaka tejto lište nebude pásik viditeľný a v kuchyni alebo inom priestore môžete urobiť efektívne osvetlenie s moderným dizajnom. AL profil pre LED pásiky sa predává společ..
13,17€ s DPH
Hliníkový profil AR6 pre LED pásiky, povrchový, s difúzorom, 2m
Vypredané
Katalógové číslo: 04150489 Sklad: Vypredané
Hliníkový profil AR6 pre LED pásiky, povrchový, s difúzorom, 2mTento hliníkový profil je vhodný pre montáž LED pások. Vďaka tejto lište nebude pásik viditeľný a v kuchyni alebo inom priestore môžete urobiť efektívne osvetlenie s moderným dizajnom. AL profil pre LED pásiky sa predává společne s krycí..
15,30€ s DPH
Hliníkový profil AS1 pre LED pásiky, povrchový, s difúzorom, 2m
Vypredané
Katalógové číslo: 04150833 Sklad: Vypredané
Hliníkový profil AS1 pre LED pásiky, povrchový, s difúzorom, 2mTento hliníkový profil je vhodný pre montáž LED pások. Vďaka tejto lište nebude pásik viditeľný a v kuchyni alebo inom priestore môžete urobiť efektívne osvetlenie s moderným dizajnom. AL profil pre LED pásiky sa predává společne s krycí..
8,60€ s DPH
Hliníkový profil AS3 pre viacero LED pasikov, povrchový, s difúzorom, 1m
Vypredané
Katalógové číslo: 04150482 Sklad: Vypredané
Hliníkový profil AS3 pre viacero LED pasikov, povrchový, s difúzorom, 1mTento hliníkový profil je vhodný pre montáž LED pások. Vďaka tejto lište nebude pásik viditeľný a v kuchyni alebo inom priestore môžete urobiť efektívne osvetlenie s moderným dizajnom. AL profil pre LED pásiky sa predává společn..
4,77€ s DPH
Hliníkový profil AS3 pre viacero LED pasikov, povrchový, s difúzorom, 2m
Vypredané
Katalógové číslo: 04150483 Sklad: Vypredané
Hliníkový profil AS3 pre viacero LED pasikov, povrchový, s difúzorom, 2mTento hliníkový profil je vhodný pre montáž LED pások. Vďaka tejto lište nebude pásik viditeľný a v kuchyni alebo inom priestore môžete urobiť efektívne osvetlenie s moderným dizajnom. AL profil pre LED pásiky sa predává společn..
13,04€ s DPH
Hliníkový profil AS5 pre LED pásiky, povrchový, s difúzorom, 2m
Vypredané
Katalógové číslo: 04150485 Sklad: Vypredané
Hliníkový profil AS5 pre LED pásiky, povrchový, s difúzorom, 2mTento hliníkový profil je vhodný pre montáž LED pások. Vďaka tejto lište nebude pásik viditeľný a v kuchyni alebo inom priestore môžete urobiť efektívne osvetlenie s moderným dizajnom. AL profil pre LED pásiky sa predává společne s krycí..
6,70€ s DPH
Zobrazené 1 až 7 z 7 (1 stránok)