Menu
Your Cart

Organické hnojivá

Hnojivo organické AGRO PRAVÝ KONSKÝ HNOJ 10 kg
Vypredané
Katalógové číslo: 06422200 Sklad: Vypredané
Hnojivo organické AGRO PRAVÝ KONSKÝ HNOJ 10 kgAgro Pravý konský hnoj je organické hnojivo vyrobené z konského hnoja so zvýšeným obsahom podstielky. Vďaka svojmu zloženiu zvyšuje podiel humusu v pôde a prispieva k vyššej úrodnosti. Hnojivo je určené na základné hnojenie pred výsadbou rastlín vyžadujú..
9,59€ s DPH
Hnojivo organické AGRO PRAVÝ KRAVSKÉ HNOJ 10 kg
Vypredané
Katalógové číslo: 06422153 Sklad: Vypredané
Hnojivo organické AGRO PRAVÝ KRAVSKÉ HNOJ 10 kgAgro Pravý kravský hnoj je organické hnojivo vyrobené z kravského hnoja pomocou sušenia a lisovania. Granulovaná forma hnojiva uľahčuje manipuláciu. Hnojivo používame na základné hnojenie pred výsadbou rastlín vyžadujúcich organické hnojenie (zemiaky, r..
7,58€ s DPH
Hnojivo organické AGRO PRAVÝ KRAVSKÉ HNOJ 2.5 kg
Vypredané
Katalógové číslo: 08857118 Sklad: Vypredané
Hnojivo organické AGRO PRAVÝ KRAVSKÉ HNOJ 2.5 kgAgro Pravý kravský hnoj je organické hnojivo vyrobené z kravského hnoja pomocou sušenia a lisovania. Granulovaná forma hnojiva uľahčuje manipuláciu. Hnojivo používame na základné hnojenie pred výsadbou rastlín vyžadujúcich organické hnojenie (zemiaky, ..
2,52€ s DPH
Hnojivo organické AGRO PRAVÝ SLEPAČÍ HNOJ 10 kg
Vypredané
Katalógové číslo: 06422220 Sklad: Vypredané
Hnojivo organické AGRO PRAVÝ SLEPAČÍ HNOJ 10 kgAgro Pravý slepačie hnoj je organické hnojivo vyrobené z hydinové podstielky s pridaním melasy, melasovaných výpalkov. Používa sa na základné hnojenie pred výsadbou, prípadne k prihnojovanie počas vegetácie ovocia, zeleniny, okrasných rastlín a ďalších ..
6,96€ s DPH
Hnojivo organické NATURA ORGANIKA PRE CELÚ ZÁHRADU 8kg
Vypredané
Katalógové číslo: 06426037 Sklad: Vypredané
Hnojivo organické NATURA ORGANIKA PRE CELÚ ZÁHRADU 8kgNATURA ORGANIKA pre celú záhradu je tradičný prírodný hnoj pre základné hnojenie pred výsadbou. Má univerzálne využitie v celej záhrade vrátane skleníku a pareniska. Je vhodné pre všetku zeleninu najmä plodovú, kapustová, zemiaky, repu, cibuľu po..
7,77€ s DPH
Zobrazené 1 až 5 z 5 (1 stránok)