Menu
Your Cart

Profily a lišty pre LED pásiky

Hliníkový profil AC2 pre LED pásiky, rohový, s vypuklým difúzorom, 2m
Vypredané
Katalógové číslo: 04150491 Sklad: Vypredané
Hliníkový profil AC2 pre LED pásiky, rohový, s vypuklým difúzorom, 2mTento hliníkový profil je vhodný pre montáž LED pások. Vďaka tejto lište nebude pásik viditeľný a v kuchyni alebo inom priestore môžete urobiť efektívne osvetlenie s moderným dizajnom. AL profil pre LED pásiky sa predává společne s..
8,60€ s DPH
Hliníkový profil AL60 pre LED pásiky, povrchový, s vypuklým difúzorom, 1m
Vypredané
Katalógové číslo: 04150486 Sklad: Vypredané
Hliníkový profil AL60 pre LED pásiky, povrchový, s vypuklým difúzorom, 1mTento hliníkový profil je vhodný pre montáž LED pások. Vďaka tejto lište nebude pásik viditeľný a v kuchyni alebo inom priestore môžete urobiť efektívne osvetlenie s moderným dizajnom. AL profil pre LED pásiky sa predává společ..
5,17€ s DPH
Hliníkový profil AL60 pre LED pásiky, povrchový, s vypuklým difúzorom, 2m
Vypredané
Katalógové číslo: 04150487 Sklad: Vypredané
Hliníkový profil AL60 pre LED pásiky, povrchový, s vypuklým difúzorom, 2mTento hliníkový profil je vhodný pre montáž LED pások. Vďaka tejto lište nebude pásik viditeľný a v kuchyni alebo inom priestore môžete urobiť efektívne osvetlenie s moderným dizajnom. AL profil pre LED pásiky sa predává společ..
13,17€ s DPH
Hliníkový profil AR1 pre LED pásiky, k zapusteniu, s difúzorom, 1m
Vypredané
Katalógové číslo: 04150480 Sklad: Vypredané
Hliníkový profil AR1 pre LED pásiky, k zapusteniu, s difúzorom, 1mTento hliníkový profil je vhodný pre montáž LED pások. Vďaka tejto lište nebude pásik viditeľný a v kuchyni alebo inom priestore môžete urobiť efektívne osvetlenie s moderným dizajnom. AL profil pre LED pásiky sa predává společne s kr..
5,68€ s DPH
Hliníkový profil AR1 pre LED pásiky, k zapusteniu, s difúzorom, 2m
Vypredané
Katalógové číslo: 04150481 Sklad: Vypredané
Hliníkový profil AR1 pre LED pásiky, k zapusteniu, s difúzorom, 2mTento hliníkový profil je vhodný pre montáž LED pások. Vďaka tejto lište nebude pásik viditeľný a v kuchyni alebo inom priestore môžete urobiť efektívne osvetlenie s moderným dizajnom. AL profil pre LED pásiky sa predává společne s kr..
12,06€ s DPH
Hliníkový profil AR6 pre LED pásiky, povrchový, s difúzorom, 1m
Vypredané
Katalógové číslo: 04150488 Sklad: Vypredané
Hliníkový profil AR6 pre LED pásiky, povrchový, s difúzorom, 1mTento hliníkový profil je vhodný pre montáž LED pások. Vďaka tejto lište nebude pásik viditeľný a v kuchyni alebo inom priestore môžete urobiť efektívne osvetlenie s moderným dizajnom. AL profil pre LED pásiky sa predává společne s krycí..
5,33€ s DPH
Hliníkový profil AR6 pre LED pásiky, povrchový, s difúzorom, 2m
Vypredané
Katalógové číslo: 04150489 Sklad: Vypredané
Hliníkový profil AR6 pre LED pásiky, povrchový, s difúzorom, 2mTento hliníkový profil je vhodný pre montáž LED pások. Vďaka tejto lište nebude pásik viditeľný a v kuchyni alebo inom priestore môžete urobiť efektívne osvetlenie s moderným dizajnom. AL profil pre LED pásiky sa predává společne s krycí..
15,30€ s DPH
Hliníkový profil AS1 pre LED pásiky, povrchový, s difúzorom, 2m
Vypredané
Katalógové číslo: 04150833 Sklad: Vypredané
Hliníkový profil AS1 pre LED pásiky, povrchový, s difúzorom, 2mTento hliníkový profil je vhodný pre montáž LED pások. Vďaka tejto lište nebude pásik viditeľný a v kuchyni alebo inom priestore môžete urobiť efektívne osvetlenie s moderným dizajnom. AL profil pre LED pásiky sa predává společne s krycí..
8,60€ s DPH
Hliníkový profil AS3 pre viacero LED pasikov, povrchový, s difúzorom, 1m
Vypredané
Katalógové číslo: 04150482 Sklad: Vypredané
Hliníkový profil AS3 pre viacero LED pasikov, povrchový, s difúzorom, 1mTento hliníkový profil je vhodný pre montáž LED pások. Vďaka tejto lište nebude pásik viditeľný a v kuchyni alebo inom priestore môžete urobiť efektívne osvetlenie s moderným dizajnom. AL profil pre LED pásiky sa predává společn..
4,77€ s DPH
Hliníkový profil AS3 pre viacero LED pasikov, povrchový, s difúzorom, 2m
Vypredané
Katalógové číslo: 04150483 Sklad: Vypredané
Hliníkový profil AS3 pre viacero LED pasikov, povrchový, s difúzorom, 2mTento hliníkový profil je vhodný pre montáž LED pások. Vďaka tejto lište nebude pásik viditeľný a v kuchyni alebo inom priestore môžete urobiť efektívne osvetlenie s moderným dizajnom. AL profil pre LED pásiky sa predává společn..
13,04€ s DPH
Hliníkový profil AS5 pre LED pásiky, povrchový, s difúzorom, 2m
Vypredané
Katalógové číslo: 04150485 Sklad: Vypredané
Hliníkový profil AS5 pre LED pásiky, povrchový, s difúzorom, 2mTento hliníkový profil je vhodný pre montáž LED pások. Vďaka tejto lište nebude pásik viditeľný a v kuchyni alebo inom priestore môžete urobiť efektívne osvetlenie s moderným dizajnom. AL profil pre LED pásiky sa predává společne s krycí..
6,70€ s DPH
Krytka přísazného profilu pre viac pásku
Vypredané
Katalógové číslo: 04150409 Sklad: Vypredané
Krytka přísazného profilu pre viac páskuCena je uvedena za 1 ks...
0,01€ s DPH
Zobrazené 1 až 12 z 13 (2 stránok)