Menu
Your Cart

Substráty

Substrát pre izbové rastliny AGRO 10L
Vypredané
Katalógové číslo: 08857131 Sklad: Vypredané
Substrát pre izbové rastliny AGRO 10LAGRO Substrát pre izbové rastliny svojím zložením poskytuje výborné podmienky izbovým kvetinám. Kvitnúce aj nekvitnúce druhy izbových rastlín, ako sú napríklad cyklámeny, mini ruže, gloxínia, africké fialky, šeflery, tenure, Vodenka a mnohé ďalšie zo substrátu ľa..
2,05€ s DPH
Substrát pre izbové rastliny AGRO 5L
Vypredané
Katalógové číslo: 08857130 Sklad: Vypredané
Substrát pre izbové rastliny AGRO 5LAGRO Substrát pre izbové rastliny svojím zložením poskytuje výborné podmienky izbovým kvetinám. Kvitnúce aj nekvitnúce druhy izbových rastlín, ako sú napríklad cyklámeny, mini ruže, gloxínia, africké fialky, šeflery, tenure, Vodenka a mnohé ďalšie zo substrátu ľah..
1,59€ s DPH
Katalógové číslo: 06422218 Sklad: Na sklade
Substrát pre orchidey AGRO 5LAGRO Substrát pre orchidey výborne spĺňa nároky týchto rastlín najmä na vzdušnosť koreňového systému a vyrovnanú potrebu živín a stopových prvkov. Výsledkom je bujnejší a zdravšie rast orchideí (Cattleya, Cymbidium, Phalaenopsis, ...), bromélií (Tillandsia, Vriesea, Aech..
2,23€ s DPH
Substrát pre orchidey FLORIA 3L
Vypredané
Katalógové číslo: 06422225 Sklad: Vypredané
Substrát pre orchidey FLORIA 3LFLORIA Substrát pre orchidey je vysoko hodnotný substrát pre pestovanie orchideí a ostatných epifytické rastúcich rastlín. Vzdušná štruktúra substrátu na orchidey (AIR UP) zaistí dostatočný prísun vzduchu ku koreňom orchideí a tým vytvoria ideálne podmienky pre zdravý ..
2,96€ s DPH
Substrát pre orchidey SUBSTRAL 3l
Vypredané
Katalógové číslo: 06425055 Sklad: Vypredané
Substrát pre orchidey SUBSTRAL 3lSubstrát pre Orchidey 3l značky Substral.Vlastnosti:- pre úžasné voňavé orchidey- substrát pre presádzanie a pestovanie všetkých druhov orchideí a ostatných epiphytes- vyrobený zo zmesí kvalitných triedených rašelín, kokosových vlákien a kôry- zloženie zaručuje stabi..
2,99€ s DPH
Substrát pre výsev a množenie AGRO 10L
Vypredané
Katalógové číslo: 06422214 Sklad: Vypredané
Substrát pre výsev a množenie AGRO 10LAGRO Substrát pre výsev a množenie s aktivátorom zakoreňovanie zabezpečuje výborné podmienky pre rovnomerné vzchádzanie semien, zakoreňovanie odrezkov a dobrý rast mladých sadeničiek. Substrát udržuje kyprosť a vzdušnosť výsevné plochy a má špeciálnu jemnú štruk..
2,23€ s DPH
Substrát pre výsev a množenie AGRO 5L
Vypredané
Katalógové číslo: 06422221 Sklad: Vypredané
Substrát pre výsev a množenie AGRO 5LAGRO Substrát pre výsev a množenie s aktivátorom zakoreňovanie zabezpečuje výborné podmienky pre rovnomerné vzchádzanie semien, zakoreňovanie odrezkov a dobrý rast mladých sadeničiek. Substrát udržuje kyprosť a vzdušnosť výsevné plochy a má špeciálnu jemnú štrukt..
1,59€ s DPH
Substrát záhradnícky AGRO 10L
Vypredané
Katalógové číslo: 08857094 Sklad: Vypredané
Substrát záhradnícky AGRO 10lAGRO Záhradnícky substrát s aktívnym humusom je vynikajúci pre výsadbu a pestovanie kvetín, zeleniny, okrasných kríkov, ovocných stromov i mobilné zelene, a to v skleníku, na záhone, záhrade a v mobilných kontajneroch. Substrát obsahuje hnojivo na 6 týždňov a komplex živ..
2,05€ s DPH
Substrát záhradnícky AGRO 5L
Vypredané
Katalógové číslo: 08857123 Sklad: Vypredané
Substrát záhradnícky AGRO 5lAGRO Záhradnícky substrát s aktívnym humusom je vynikajúci pre výsadbu a pestovanie kvetín, zeleniny, okrasných kríkov, ovocných stromov i mobilné zelene, a to v skleníku, na záhone, záhrade a v mobilných kontajneroch. Substrát obsahuje hnojivo na 6 týždňov a komplex živí..
1,59€ s DPH
Substrát záhradnícky NATURA BYLINKY A ZELENÉ KORENIE 10L
Vypredané
Katalógové číslo: 08854404 Sklad: Vypredané
Substrát záhradnícky NATURA BYLINKY A ZELENÉ KORENIE 10LAGRO NATURA Substrát bylinková záhradka je unikátny jemný substrát pre výsev, presádzanie a pestovanie byliniek a zeleného korenia v nádobách i vo voľnej pôde. Obsahuje štartovaciu dávku organického hnojiva pre BIO pestovanie. Jedinečná štruktú..
1,19€ s DPH
Zobrazené 1 až 10 z 10 (1 stránok)