Menu
Your Cart

Herné ovládače

Gamepad 4L na mobil
Vypredané
Katalógové číslo: 06426794 Sklad: Vypredané
Gamepad 4L na mobilŠpeciálny držiak s držadlami a prídavnou ovládacie dotykovou podložkou je vhodný pre väčšinu typov mobilných telefónov. Jeho šírka je možné nastaviť a natiahnuť až do šírky 17 cm. S pomocou držiaku možno pohodlne hrať hry na mobilný telefón. Na zadnej strane je držiak opatrený nas..
8,79€ s DPH
Gamepad NEDIS GGPD100BK
Vypredané
Katalógové číslo: 06421278 Sklad: Vypredané
Gamepad NEDIS GGPD100BKVychutnajte si hru naplno s týmto Nedis USB gamepad, ktorý prenáša vibrácie s každým nárazom, výstrelom a úderom. Tento ergonomický ovládač s krásnym dizajnom je vybavený mäkkými pogumovanými rukoväťami, ktoré sa samy vytvarujú podľa Vašej ruky. Ovládač vytvorený špeciálne pre..
8,02€ s DPH
Gamepad NEDIS SGPD100BK
Vypredané
Katalógové číslo: 08899593 Sklad: Vypredané
Gamepad NEDIS SGPD100BKGamepad pre smartphone s integrovaným chladičom a rozptylom tepla. Vhodné na hranie hier alebo sledovanie najrôznejších videí a filmov.Vlastnosti:- Stojan pre sledovanie filmov- Vhodné pre smartphony s uhlopriečkou displeja: 4 "-6"- Farba: Čierna- Prevádzková doba: 7hod..
7,98€ s DPH
Gamepad pre mobilný telefón BASEUS Game Tool Grenade Black
Vypredané
Katalógové číslo: 06426833 Sklad: Vypredané
Gamepad pre mobilný telefón BASEUS Game Tool Grenade BlackStaňte sa víťazom!Herný úchyty Baseus Game Tool Grenade sú určené pre všetkých, ktorí to myslím s hraním vážne. Tieto ovládače v tvare granátu vám nielen umožní ovládanie pomocou štyroch prstov, ale výrazne vylepší ergonómiu.Široká kompatibil..
0,88€ s DPH
Gamepad pre mobilný telefón BASEUS Game Tool Red-Dot Black
Vypredané
Katalógové číslo: 06426834 Sklad: Vypredané
Gamepad pre mobilný telefón BASEUS Game Tool Red-Dot BlackStaňte sa víťazom!Herný úchyty Baseus Game Tool Red-Dot sú určené pre všetkých, ktorí to myslím s hraním vážne. Tieto ovládače s veľkým červeným tlačidlom vám nielen umožní ovládanie pomocou štyroch prstov, ale výrazne vylepší ergonómiu.Širok..
1,12€ s DPH
Gamepad pre mobilný telefón BASEUS Game Tool Red-Dot Transparent
Vypredané
Katalógové číslo: 06428330 Sklad: Vypredané
Staňte sa víťazom!Herný úchyty Baseus Game Tool Red-Dot sú určené pre všetkých, ktorí to myslím s hraním vážne. Tieto ovládače s veľkým červeným tlačidlom vám nielen umožní ovládanie pomocou štyroch prstov, ale výrazne vylepší ergonómiu.Široká kompatibilita!Ovládače Baseus sú kompatibilné s mobilným..
8,15€ s DPH
Gamepad pre mobilný telefón BASEUS PUBG helmet Level 3 Black
Vypredané
Katalógové číslo: 06426836 Sklad: Vypredané
Gamepad pre mobilný telefón BASEUS PUBG helmet Level 3 BlackPosuňte hranie na ďalší level!Baseus PUBG Helmet Level 3 je sada dvoch joystickov pre mobilné telefóny vyvinuté špeciálne pre Onlinové multiplayerovú hru PUBG, ktoré uľahčia predovšetkým jej ovládanie. PUBG Helmet Level 3 sú kompatibilné so..
4,51€ s DPH
Katalógové číslo: 06428202 Sklad: Na sklade
Gamepad pre PC/PS3 REBEL Gamer Dual ShockAk radi trávite voľný čas hraním na konzole, ale nechcete platiť za originálne príslušenstvo? Bezdrôtová podložka Rebel Gamer Dual Shock sa vám bude páčiť. Tento radič má mnoho využití. Zariadenie je kompatibilné s konzolami PlayStation 2 a 3 aj s PC. Užite s..
18,15€ s DPH
Gamepad pre tablet BASEUS Game Tool ACPBCJ-01, Black
Vypredané
Katalógové číslo: 06426835 Sklad: Vypredané
Gamepad pre tablet BASEUS Game Tool ACPBCJ-01, BlackMajte náskok pred súpermi!Získajte výhodu oproti súperom a buďte o krok ďalej ako oni. Vďaka herným ovládačom Baseus Game Tool budete môcť pri hraní využívať štyri prsty na ovládanie, čo má za následok, že vaše reakcie budú rýchlejšie než u vašich ..
5,69€ s DPH
Gamepad pre tablet BASEUS Game Tool ACPBCJ-02, transparent
Vypredané
Katalógové číslo: 06427398 Sklad: Vypredané
Gamepad pre tablet BASEUS Game Tool ACPBCJ-02, transparentMajte náskok pred súpermi!Získajte výhodu oproti súperom a buďte o krok ďalej ako oni. Vďaka herným ovládačom Baseus Game Tool budete môcť pri hraní využívať štyri prsty na ovládanie, čo má za následok, že vaše reakcie budú rýchlejšie než u v..
5,47€ s DPH
Volant USB NEDIS GSWL200BK herní
Vypredané
Katalógové číslo: 06421331 Sklad: Vypredané
Volant USB NEDIS GSWL200BK herníTento Nedis herný volant s pedálmi vám umožní šliapnutie na plyn a začať rezať zákruty, aby ste sa dostali na čelnú pozíciu. Vďaka vibráciám vo volante pocítite nárazy z každej búračky, čo zásadne oživí akciu na obrazovke. K dispozícii je 15 programovateľných akčných ..
76,48€ s DPH
Zobrazené 1 až 11 z 11 (1 stránok)