Menu
Your Cart

Chytré náramky

Náramek s měřením tepu FT64S OLED, Bluetooth 4.0, Android+iOS čierna
Vypredané
Katalógové číslo: 08855281 Sklad: Vypredané
Náramek s měřením tepu FT64S OLED, Bluetooth 4.0, Android+iOS černáFitness náramek s displejem pro měření aktivity.Kromě monitoringu denní aktivity (počet kroků, vzdálenost, odhad spálených kalorií a kvalita spánku) nabízí také nepřetržité měření tepové frekvence 24 hodin denně.V aplikaci chytrého t..
33,50€ s DPH
Náramek s měřením tepu FT64S OLED, Bluetooth 4.0, Android+iOS fialová
Vypredané
Katalógové číslo: 08855287 Sklad: Vypredané
Náramek s měřením tepu FT64S OLED, Bluetooth 4.0, Android+iOS fialováFitness náramek nové generace.Kromě monitoringu denní aktivity (počet kroků, vzdálenost, odhad spálených kalorií a kvalita spánku) nabízí také nepřetržité měření tepové frekvence 12 hodin denně. V aplikaci chytrého telefonu přehled..
9,72€ s DPH
Náramok CANYON CNE-ST01BB
Vypredané
Katalógové číslo: 06426900 Sklad: Vypredané
Náramok CANYON CNE-ST01BBTento šikovný náramok je cestou, ako sa postarať o bezpečnosť vašich starších príbuzných - napríklad rodičov či starých rodičov. Je totiž navrhnutý tak, aby strážil ich polohu, ktorú môžete sledovať na mape, a zároveň sledoval ich tepovú frekvenciu. Ľahko sa obsluhuje, k tel..
61,50€ s DPH
Náramok CANYON CNS-SB41BG GREEN
Vypredané
Katalógové číslo: 06424652 Sklad: Vypredané
Náramok CANYON CNS-SB41BG GREENFitness náramok Canyon CNS-SB41BR je ideálnou voľbou pre každého športovca. Nezáleží na tom, či beháte, plávate, jazdíte na bicykli, alebo napríklad lyžujete. Náramok s možnosťou výberu konkrétneho športu vašu aktivitu meria presne a spoľahlivo. Okrem krokov alebo kaló..
12,11€ s DPH
Náramok EVOLVEO FITBAND B5
Vypredané
Katalógové číslo: 06423881 Sklad: Vypredané
Náramok EVOLVEO FITBAND B5Športovo zameraných A ELEGANTNÝ FITNESS NÁRAMOK na celodenné nosenieNastavte si športové ciele a sleduje svoj pokrok, EVOLVEO FitBand B5 bude zaznamenávať vaše kroky, spálené kalórie, prejdenú vzdialenosť, celkovú časovú aktivitu a kvalitu spánku.24 hodinové monitorovanie t..
43,77€ s DPH
Náramok FOREVER SB-400 BLACK
Vypredané
Katalógové číslo: 08899182 Sklad: Vypredané
Náramok FOREVER SB-400 BLACKVodotesný športové fitness náramok s monitorom tepovej frekvencie. Umožňuje sledovať vzdialenosť, tempo, trasu na mape v aplikácii a spálené kalórie. Zaznamenáva denné aktivity, monitoruje spánok a umožňuje nastaviť a merať váš šport z 21 dostupných disciplín. Zoznam podp..
30,51€ s DPH
Náramok HUAWEI BAND 4
Vypredané
Katalógové číslo: 06428057 Sklad: Vypredané
Náramok HUAWEI BAND 4Huawei Band 4 je štýlový tracker, ktorý vďaka svojim rozmerom a remienku z mäkkého silikónu perfektne priľne k vášmu zápästia a pri všetkých vašich aktivitách, športe alebo bežnom nosení vám nikde neprekáža. Vďaka inteligentným funkciám, ako je sledovanie srdcovej frekvencie, sl..
23,97€ s DPH
Náramok NICEBOY X-FITPOLO čierny
Vypredané
Katalógové číslo: 08899882 Sklad: Vypredané
Náramok NICEBOY X-FITPOLO čiernyNízka hmotnosť a príjemné materiály zaručujú pohodlné celodenné nosenie. S elegantným dizajnom pôsobí Niceboy X-Fitpolo aj ako vkusný módny doplnok. Náramok je ďalej vybavený prachu- a vodotesným krytím podľa normy IP67, preto ho môžete nosiť pri všetkých príležitosti..
20,15€ s DPH
Náramok SMARTOMAT SILENTBAND BLACK
Vypredané
Katalógové číslo: 06423747 Sklad: Vypredané
Náramok SMARTOMAT SILENTBAND BLACKSmartomat Silentband je šikovný fitness náramok a zároveň elegantný módny doplnok. Náramok zaznamenáva každodenné aktivitu a zvláda aj meranie tepovej frekvencie. Po spojení s telefónom vás náramok upozorní na prichádzajúce hovory, SMS a ďalšie notifikácia. Priamo n..
74,92€ s DPH
Náramok SMARTOMAT SILENTBAND BLUE
Vypredané
Katalógové číslo: 06423750 Sklad: Vypredané
Náramok SMARTOMAT SILENTBAND BLUESmartomat Silentband je šikovný fitness náramok a zároveň elegantný módny doplnok. Náramok zaznamenáva každodenné aktivitu a zvláda aj meranie tepovej frekvencie. Po spojení s telefónom vás náramok upozorní na prichádzajúce hovory, SMS a ďalšie notifikácia. Priamo na..
57,26€ s DPH
Náramok SMARTOMAT SILENTBAND GOLD
Vypredané
Katalógové číslo: 06423749 Sklad: Vypredané
Náramok SMARTOMAT SILENTBAND GOLDSmartomat Silentband je šikovný fitness náramok a zároveň elegantný módny doplnok. Náramok zaznamenáva každodenné aktivitu a zvláda aj meranie tepovej frekvencie. Po spojení s telefónom vás náramok upozorní na prichádzajúce hovory, SMS a ďalšie notifikácia. Priamo na..
77,39€ s DPH
Náramok SMARTOMAT SILENTBAND SILVER
Vypredané
Katalógové číslo: 06423748 Sklad: Vypredané
Náramok SMARTOMAT SILENTBAND SILVERSmartomat Silentband je šikovný fitness náramok a zároveň elegantný módny doplnok. Náramok zaznamenáva každodenné aktivitu a zvláda aj meranie tepovej frekvencie. Po spojení s telefónom vás náramok upozorní na prichádzajúce hovory, SMS a ďalšie notifikácia. Priamo ..
74,13€ s DPH
Zobrazené 1 až 12 z 23 (2 stránok)