Menu
Your Cart

Činky

Kettlebell ACRA s cementovou náplňou 2kg
Vypredané
Katalógové číslo: 06421918 Sklad: Vypredané
Kettlebell ACRA s cementovou náplňou 2kgKettlebell činka 2 kg s trojúhelníkovým madlem má vinylovou skořepinu s cementovou náplní uvnitř. Využívá se pro rozvoj síly a dynamiky, a to jak jednotlivě, tak i v páru. Naše široká nabídka zahrnuje kettlebell různých typů a hmotností pro široké použití. Zvo..
4,10€ s DPH
Kettlebell ACRA s cementovou náplňou 8kg
Vypredané
Katalógové číslo: 06421826 Sklad: Vypredané
Kettlebell ACRA s cementovou náplňou 8kgČinky kettlebell 8 kg s trojúhelníkovým madlem má vinylovou skořepinu s cementovou náplní uvnitř. Využívá se pro rozvoj síly a dynamiky, a to jak jednotlivě, tak i v páru. Naše široká nabídka zahrnuje kettlebell různých typů a hmotností pro široké použití. Zvo..
13,61€ s DPH
Kettlebell SPOKEY SCALES LUX 12kg
Vypredané
Katalógové číslo: 06427124 Sklad: Vypredané
Kettlebell SPOKEY SCALES LUX 12kgLiatinové závažie Spokey Scales LUX je optimálnym doplnkom tréningu. Je možné s ním vykonať veľkú škálu cvikov a tým zapojiť rôzne svalové partie.KVALITANa naše produkty kladieme veľmi vysoké nároky, z toho dôvodu dbáme na to, aby na ich výrobu boli použité materiály..
43,46€ s DPH
Kettlebell SPOKEY SCALES LUX 16kg
Vypredané
Katalógové číslo: 06427125 Sklad: Vypredané
Kettlebell SPOKEY SCALES LUX 16kgLiatinové závažie Spokey Scales LUX je optimálnym doplnkom tréningu. Je možné s ním vykonať veľkú škálu cvikov a tým zapojiť rôzne svalové partie.KVALITANa naše produkty kladieme veľmi vysoké nároky, z toho dôvodu dbáme na to, aby na ich výrobu boli použité materiály..
55,56€ s DPH
Zobrazené 1 až 4 z 4 (1 stránok)