Menu
Your Cart

Hnojivá pre trávniky

Hnojivo trávníkové AGRO 10 kg vedro
Vypredané
Katalógové číslo: 08854495 Sklad: Vypredané
Hnojivo trávníkové AGRO 10 kg vedroAGRO Trávnikové hnojivo je určené pre základné hnojenie trávnatých plôch na začiatku aj počas vegetácie. Bezchloridové hnojivo má rýchly účinok, obsahuje horčík pre sýto zelenú farbu trávnika a zdravý vzhľad trávnika. Kombinované trávne hnojivo je vo forme granulov..
11,99€ s DPH
Hnojivo trávníkové AGRO 10 kg vrece
Vypredané
Katalógové číslo: 08854387 Sklad: Vypredané
Hnojivo trávníkové AGRO 10 kg vreceAGRO Trávnikové hnojivo je určené pre základné hnojenie trávnatých plôch na začiatku aj počas vegetácie. Bezchloridové hnojivo má rýchly účinok, obsahuje horčík pre sýto zelenú farbu trávnika a zdravý vzhľad trávnika. Balenie 10kg je vybavené odnosným uchom.Vlastno..
10,39€ s DPH
Hnojivo trávníkové AGRO 3 kg vrece
Vypredané
Katalógové číslo: 08857125 Sklad: Vypredané
Hnojivo trávníkové AGRO 3 kg vreceAGRO Trávnikové hnojivo je určené pre základné hnojenie trávnatých plôch na začiatku aj počas vegetácie. Bezchloridové hnojivo má rýchly účinok, obsahuje horčík pre sýto zelenú farbu trávnika a zdravý vzhľad trávnika. Kombinované trávne hnojivo je vo forme granulova..
4,66€ s DPH
Hnojivo trávníkové AGRO MECH STOP 10 kg vrece
Vypredané
Katalógové číslo: 08857126 Sklad: Vypredané
Hnojivo trávníkové AGRO MECH STOP 10 kg vreceAGRO Mach-stop je veľmi účinný prípravok pre likvidáciu machu v trávniku s hnojivým účinkom. Pôsobením prípravku proti machu dochádza k zaschnutiu machového porastu v trávniku. Následne mach ľahko odstránite z trávneho porastu. Obsiahnutá hnojivá s dusíko..
5,72€ s DPH
Hnojivo trávníkové AGRO MECH STOP 3 kg
Vypredané
Katalógové číslo: 08854391 Sklad: Vypredané
Hnojivo trávníkové AGRO MECH STOP 3 kgAGRO MECH STOP je veľmi účinný prípravok na likvidáciu machu v trávniku s hnojivým účinkom. Pôsobením prípravku proti machu dochádza k zaschnutiu machového porastu v trávniku. Následne mach ľahko odstránite z trávneho porastu. Obsiahnutá hnojivá s dusíkom a žele..
2,01€ s DPH
Hnojivo trávníkové AGRO START 10 kg
Vypredané
Katalógové číslo: 08854501 Sklad: Vypredané
Hnojivo trávníkové AGRO START 10 kgAGRO Trávnikové hnojivo START je určené pre jarné hnojenie trávnika (marec - apríl). Trávniku dodá potrebné živiny pre rýchlu regeneráciu a naštartovanie rastu, možno ho využiť pre vyhnojenie pôdy pred výsevom trávnika. Hnojivo je vhodné pre všetky typy trávnikov. ..
10,79€ s DPH
Hnojivo trávníkové AGRO TRAVIN 0,8kg
Vypredané
Katalógové číslo: 08857127 Sklad: Vypredané
Hnojivo trávníkové AGRO TRAVIN 0,8kgTraviny hnojivo na trávniky s účinkom proti burinám predstavuje moderný spôsob likvidácie burín. Prípravok sa jednoducho aplikuje priamo do trávnika, kde likviduje dvojklíčnolistové buriny a súčasne významne vyživuje trávnik. Hnojivo s prídavkom selektívnych herbi..
3,32€ s DPH
Hnojivo trávníkové AGRO TRAVIN 4 kg
Vypredané
Katalógové číslo: 08854384 Sklad: Vypredané
Hnojivo trávníkové AGRO TRAVIN 4 kgTRAVIN hnojivo na trávniky s účinkom proti burinám predstavuje moderný spôsob likvidácie burín. Prípravok sa jednoducho aplikuje priamo do trávnika, kde likviduje dvojklíčnolistové buriny a súčasne významne vyživuje trávnik. Hnojivo s prídavkom selektívnych herbicí..
14,00€ s DPH
Hnojivo trávníkové AGRO TRAVIN 8 kg
Vypredané
Katalógové číslo: 08854383 Sklad: Vypredané
Hnojivo trávníkové AGRO TRAVIN 8 kgTRAVIN hnojivo na trávniky s účinkom proti burinám predstavuje moderný spôsob likvidácie burín. Prípravok sa jednoducho aplikuje priamo do trávnika, kde likviduje dvojklíčnolistové buriny a súčasne významne vyživuje trávnik. Hnojivo s prídavkom selektívnych herbicí..
29,53€ s DPH
Hnojivo trávníkové AGRO VERTIKUTAČNÝ ZMES 5 kg
Vypredané
Katalógové číslo: 08857379 Sklad: Vypredané
Hnojivo trávníkové AGRO VERTIKUTAČNÝ ZMES 5 kgVertikutačné zmes 4v1 je špeciálna zmes, ktorú je vhodné použiť po vertikutácii, aby sa urýchlila obnova trávnika. Prevzdušňovacie mix zeolitu s trávnym semenami, prírodným hnojivom a hydrogélu zlepšuje jeho celkovú regeneráciu. Trávnik je skôr krásne ze..
13,20€ s DPH
Hnojivo trávníkové FLORIA 2.5 kg KRTKO
Vypredané
Katalógové číslo: 08854385 Sklad: Vypredané
Hnojivo trávníkové FLORIA 2.5 kg KRTKOFLORIA Trávnikové hnojivo s odpudzujúcim účinkom proti krtkom je vynikajúcim prostriedkom, ako docieliť trávnik bez krtičin. Obsahuje všetky základné živiny a je navyše doplnené o horčík, železo pre sýto zelené vyfarbenie trávnika a zeolit. Aromatické látky obsi..
4,90€ s DPH
Hnojivo trávníkové FLORIA 7.5 kg KRTKO
Vypredané
Katalógové číslo: 08854386 Sklad: Vypredané
Hnojivo trávníkové FLORIA 7.5 kg KRTKOFLORIA Trávnikové hnojivo s odpudzujúcim účinkom proti krtkom je vynikajúcim prostriedkom, ako docieliť trávnik bez krtičin. Obsahuje všetky základné živiny a je navyše doplnené o horčík, železo pre sýto zelené vyfarbenie trávnika a zeolit. Aromatické látky obsi..
18,94€ s DPH
Zobrazené 1 až 12 z 15 (2 stránok)