Menu
Your Cart

Lapače hmyzu mechanické

BIOLIT lapač potravinových molí 3ks
Vypredané
Katalógové číslo: 06426727 Sklad: Vypredané
BIOLIT lapač potravinových molí 3ksBiolit pasca proti potravinovým moliam obsahuje atraktívnu látku, ktorá privábi samčie mole. Jedinci sa prilepia na papierový prúžok s lepidlom a tým sa odhalí problém pred väčším zamorením. Pri výskyte väčšieho množstva molí použite vhodný insekticíd. Pasca pôsobí..
3,69€ s DPH
BIOLIT sáčky s vôňou levandule 18ks
Vypredané
Katalógové číslo: 06426728 Sklad: Vypredané
BIOLIT sáčky s vôňou levandule 18ksBIOLIT sáčky s vôňou levandule účinkujú skvele proti šatňovým moľom. Stačí sáčok zavesiť do skrine alebo vložiť do zásuvky. Navyše po sebe zanechá príjemnú vôňu levandule, ktorú postupne uvoľňuje. V vreckách sú umiestnené granule, ktoré svojimi otvory postupne uvoľ..
2,85€ s DPH
RAID nástraha na mravce 1ks
Vypredané
Katalógové číslo: 06426702 Sklad: Vypredané
RAID nástraha na mravce 1ksInsekticídny nástraha na ničenie mravcov Raid pôsobí 24 hodín denne a poskytuje tak veľmi účinnú ochranu či už v domoch, bytoch či vonkajších terasách. Nástrahu prenášajúce robotníci do hniezda, kde do 2 týždňov vyhubí celú kolóniu, vrátane lariev a kráľovnej. Návnada pôso..
2,63€ s DPH
Katalógové číslo: 06426698 Sklad: Na sklade
RAID proti moliam - aktívny záves čerstvé kvety 4ksAktívny záves proti moliam do šatníkovej skrine od značky RAID spoľahlivo ochráni vaše oblečenie a zanechá príjemnú kvetinovú vôňu. Balenie obsahuje 4 kusy závesov s motívom kvetov, ktoré účinne pôsobia ako proti moliam, tak ich larvám. Impregnovaný..
1,27€ s DPH
RAID proti potravinovým moľom 3ks
Vypredané
Katalógové číslo: 06426701 Sklad: Vypredané
RAID proti potravinovým moľom 3ksPovedzte STOP moliam a chráňte svoje potraviny pred týmito nelibými škodcami. Odpudzovač Raid obsahuje papierové prúžky s lepom, ktoré sa umiestnia do blízkosti potravín ako sú napríklad sušené ovocie, orechy, výrobky z kakaa, múky a podobne. Nástrahy obsahujú špeciá..
3,69€ s DPH
Zobrazené 1 až 5 z 5 (1 stránok)