Menu
Your Cart

Kvapalné hnojiva

Hnojivo kvapalné AGRO HORKÁ SOĽ 3L
Vypredané
Katalógové číslo: 08857184 Sklad: Vypredané
Hnojivo kvapalné AGRO HORKÁ SOĽ 3LAgro Horká soľ je kvapalné horečnaté hnojivo určené pre rýchle odstránenie skrytého aj zjavného nedostatku horčíka. Nedostatok tohto prvku sa prejavuje hnednutím a zvýšeným opadávaním ihličia alebo žltnutím listov, čomu zabránime správnym užívaním tohto kvapalného h..
5,08€ s DPH
Hnojivo kvapalné AGRO IZBOVÉ RASTLINY 0.5L
Vypredané
Katalógové číslo: 08854422 Sklad: Vypredané
Hnojivo kvapalné AGRO IZBOVÉ RASTLINY 0.5LAGRO IZBOVÉ RASTLINY je vynikajúci kvapalné hnojivo vhodné pre všetky izbové kvitnúce aj nekvitnúce rastliny (cyklámeny, mini ruže, gloxínia, africké fialky, šeflery, tenure, Vodenka, apod.) Správnym používaním tohto komplexného kvapalného hnojiva zaistíte u..
1,06€ s DPH
Hnojivo kvapalné AGRO IZBOVÉ RASTLINY 1L
Vypredané
Katalógové číslo: 08854423 Sklad: Vypredané
Hnojivo kvapalné AGRO IZBOVÉ RASTLINY 1LAGRO IZBOVÉ RASTLINY je vynikajúci kvapalné hnojivo vhodné pre všetky izbové kvitnúce aj nekvitnúce rastliny (cyklámeny, mini ruže, gloxínia, africké fialky, šeflery, tenure, Vodenka, apod.) Správnym používaním tohto komplexného kvapalného hnojiva zaistíte uni..
2,99€ s DPH
Hnojivo kvapalné AGRO JAHODY 1l
Vypredané
Katalógové číslo: 08854426 Sklad: Vypredané
Hnojivo kvapalné AGRO JAHODY 1lAGRO Kvapalné hnojivo pre jahody je vhodné pre všetky kultúry jahôd pestovaných v nádobách i vo voľnej pôde. Použitím podporíte zdravý rast, bohaté nasadenie kvetov a maximálnu tvorbu i vyzrievanie plodov. Radujte sa z krásne, šťavnaté úrody. Je ideálnym prípravkom pre..
1,02€ s DPH
Hnojivo kvapalné AGRO ORCHIDEY 0.5L
Vypredané
Katalógové číslo: 08854499 Sklad: Vypredané
Hnojivo kvapalné AGRO ORCHIDEY 0.5LAGRO ORCHIDEA je jedinečné kvapalné hnojivo pre orchidey. Je vynikajúcim prípravkom na prihnojovanie orchideí Anthurium, bromélií a ostatných epifytických rastlín, čo sú rastliny, ktoré sa v prírode prichytávajú ku kmeňu a vetvám pevnými krátkymi silnými koreňmi. V..
1,19€ s DPH
Hnojivo kvapalné AGRO PELARGONIE A BALKÓNOVÉ KVETY 0,5l
Vypredané
Katalógové číslo: 08854420 Sklad: Vypredané
Hnojivo kvapalné AGRO PELARGONIE A BALKÓNOVÉ KVETY 0,5lAGRO Pelargónie Begónie je kvapalné hnojivo vhodné pre pelargónie, begónie a iné balkónové kvety. Je vynikajúcim prostriedkom na prihnojovanie muškátov a ostatných balkónových kvetín vysoko náročných na živiny (petúnie, verbeny, begónie, fuchsie..
2,56€ s DPH
Hnojivo kvapalné AGRO PELARGONIE A BALKÓNOVÉ KVETY 1L
Vypredané
Katalógové číslo: 08854421 Sklad: Vypredané
Hnojivo kvapalné AGRO PELARGONIE A BALKÓNOVÉ KVETY 1LAGRO Pelargónie begónie je kvapalné hnojivo vhodné pre pelargónie, begónie a iné balkónové kvety. Je vynikajúcim prostriedkom na prihnojovanie muškátov a ostatných balkónových kvetín vysoko náročných na živiny (petúnie, verbeny, begónie, fuchsie, ..
2,99€ s DPH
Hnojivo kvapalné AGRO UNIVERSAL 1L
Vypredané
Katalógové číslo: 08854419 Sklad: Vypredané
Hnojivo kvapalné AGRO UNIVERSAL 1LAGRO UNIVERSAL je kvalitný univerzálny kvapalné hnojivo vhodné pre všetky izbové, balkónové, terasové kvety aj ostatné záhradné rastliny. Toto minerálne hnojivo je bohaté na organické a minerálne látky a stopové prvky. Vďaka svojmu zloženiu dodáva rastlinám kvalitnú..
1,50€ s DPH
Hnojivo kvapalné AGRO VITALITY KOMPLEX 1L
Vypredané
Katalógové číslo: 08854498 Sklad: Vypredané
Hnojivo kvapalné AGRO VITALITY KOMPLEX 1LAGRO Vitality Komplex je vynikajúcim pomocníkom na posilnenie imunity rastlín, obnovenie ich vitality a rastu. Nezameniteľná receptúra ​​Vitality Komplex urýchľuje regeneráciu rastlín po poškodení chorobami a škodcami a posilňuje odolnosť voči stresu. Jeho po..
4,23€ s DPH
Hnojivo kvapalné AGRO VITALITY KOMPLEX 500 ml
Vypredané
Katalógové číslo: 06422215 Sklad: Vypredané
Hnojivo kvapalné AGRO VITALITY KOMPLEX 500 mlAGRO Vitality Komplex je vynikajúcim pomocníkom na posilnenie imunity rastlín, obnovenie ich vitality a rastu. Nezameniteľná receptúra ​​Vitality Komplex urýchľuje regeneráciu rastlín po poškodení chorobami a škodcami a posilňuje odolnosť voči stresu. Jeh..
4,98€ s DPH
Hnojivo kvapalné FLORIA ORCHIDEY 500 ml
Vypredané
Katalógové číslo: 08854459 Sklad: Vypredané
Hnojivo kvapalné FLORIA ORCHIDEY 500 mlFLORIA Listová výživa pre orchidey podporuje u orchideí zdravý, silný rast a bohaté kvitnutie. Jednoduchou pohodlnú aplikácií na list a na vzdušné korene orchideí zaistíme rastline okamžitý príjem živín a nedochádza k premokreniu substrátu. Obsahuje mikroprvky ..
3,46€ s DPH
Hnojivo kvapalné SUBSTRAL pre kvety 1000ml
Vypredané
Katalógové číslo: 06425086 Sklad: Vypredané
Hnojivo kvapalné SUBSTRAL pre kvety 1000mlTekuté hnojivo pre kvety 1000 ml značky Substral.Vlastnosti:- koncentrát na hnojenie všetkých domových aj balkónových rastlín, kvitnúcich i okrasných listom- vystačí až na 120 litrov zálievky- pre zdravý rast a bohaté kvitnutie- so stopovými prvkami- objem 1..
5,16€ s DPH
Zobrazené 1 až 12 z 15 (2 stránok)