Menu
Your Cart

Minerálne hnojivá

Hnojivo minerálne AGRO NPK 1 kg
Vypredané
Katalógové číslo: 08854434 Sklad: Vypredané
Hnojivo minerálne AGRO NPK 1 kgAGRO NPK je minerálne hnojivo určené na základné hnojenie ovocia a zeleniny pred vlastnou výsadbou a k prihnojovanie počas vegetácie. Hnojivo má vyvážený pomer živín, vysoký obsah dusíka v rýchlo pôsobiace forme pre bujný a rýchly nárast plodín. Obsahuje prírodnú horni..
0,62€ s DPH
Hnojivo minerálne AGRO NPK 10 kg vedro
Vypredané
Katalógové číslo: 08854722 Sklad: Vypredané
Hnojivo minerálne AGRO NPK 10 kg vedroAGRO NPK je minerálne hnojivo určené na základné hnojenie ovocia a zeleniny pred vlastnou výsadbou a k prihnojovanie počas vegetácie. Hnojivo má vyvážený pomer živín, vysoký obsah dusíka v rýchlo pôsobiace forme pre bujný a rýchly nárast plodín. Obsahuje prírodn..
7,98€ s DPH
Hnojivo minerálne AGRO NPK 10 kg vrece
Vypredané
Katalógové číslo: 08854435 Sklad: Vypredané
Hnojivo minerálne AGRO NPK 10 kg vreceAGRO NPK je minerálne hnojivo určené na základné hnojenie ovocia a zeleniny pred vlastnou výsadbou a k prihnojovanie počas vegetácie. Hnojivo má vyvážený pomer živín, vysoký obsah dusíka v rýchlo pôsobiace forme pre bujný a rýchly nárast plodín. Obsahuje prírodn..
6,62€ s DPH
Hnojivo minerálne AGRO NPK 5 kg
Vypredané
Katalógové číslo: 06422216 Sklad: Vypredané
Hnojivo minerálne AGRO NPK 5 kgAGRO NPK je minerálne hnojivo určené na základné hnojenie ovocia a zeleniny pred vlastnou výsadbou a k prihnojovanie počas vegetácie. Hnojivo má vyvážený pomer živín, vysoký obsah dusíka v rýchlo pôsobiace forme pre bujný a rýchly nárast plodín. Obsahuje prírodnú horni..
3,24€ s DPH
Hnojivo minerálne AGRO SÍRAN AMÓNNY 3 kg
Vypredané
Katalógové číslo: 06422219 Sklad: Vypredané
Hnojivo minerálne AGRO SÍRAN AMÓNNY 3 kgAgro SÍRAN AMÓNNY je kvalitná dusíkaté hnojivo. Obsahuje dlhodobo pôsobiaci dusík pre zdravý a rýchly rast. Je to hnojivo s významným obsahom síry a preto je veľmi výhodný pri pestovaní rastlín vyžadujúcich vysoký obsah síry (zemiaky, cibuľová zelenina, hlúbov..
1,90€ s DPH
Hnojivo minerálne AGRO SÍRAN DRASELNÝ 3 kg
Vypredané
Katalógové číslo: 06422224 Sklad: Vypredané
Hnojivo minerálne AGRO SÍRAN DRASELNÝ 3 kgAgro Síran draselný je univerzálny draselné hnojivo bez chloridov, preto je vhodné najmä pre rastliny citlivé na chlór a pre všetky ostatné druhy rastlín. Vďaka svojmu správnemu zloženiu podporuje vyššiu tvorbu cukrov v plodu a zvyšuje klíčivosť semien. Obsa..
5,04€ s DPH
Vápno dusíkaté AGRO 1 kg
Vypredané
Katalógové číslo: 06422213 Sklad: Vypredané
Vápno dusíkaté AGRO 1 kgAgro Dusíkaté vápno je dusíkaté hnojivo s obsahom dusíka pre nárast zelenej hmoty a obsahom vápnika, ktorý znižuje kyslosť pôdy. Hnojivo vďaka svojmu zloženiu dezinfikuje pôdu a tým ničí zárodky chorôb, škodcov aj semená burín. Hnojivo odporúčame užívať hlavne pri pestovaní h..
2,94€ s DPH
Vápno dusíkaté AGRO 3 kg
Vypredané
Katalógové číslo: 06422190 Sklad: Vypredané
Vápno dusíkaté AGRO 3 kgAgro Dusíkate vápno je dusíkaté hnojivo s obsahom dusičnanov, ktoré obsahujú zelené hmoty a vápno, ktoré tvoria kyselost pôdy. Hnojivo díky svému Zjednoteniu desinfikuje půdu a tým, že sa jej podriadia chorobám, škůdců i semena plevelů. Hnojivo sa odporúča používať pri pestov..
8,03€ s DPH
Zobrazené 1 až 8 z 8 (1 stránok)