Menu
Your Cart

Chemické WC

Katalógové číslo: 06560302 Sklad: Na sklade
Prípravok do chemických WC CAMPINGAZ INSTABLUE EXTRASanitárny prostriedok nevyhnutný pri používaní chemické toalety - musí sa pridať do spodnej odpadovej nádrže, kde ničí baktérie, vírusy a potláča zápach. Po naliatí do odpadového zásobníka sa riedi vodou. Predáva sa v balení 1L (koncentrát).Prísluš..
12,25€ s DPH
Prípravok do chemických WC CAMPINGAZ Instablue STANDARD
Vypredané
Katalógové číslo: 06560303 Sklad: Vypredané
Prípravok do chemických WC CAMPINGAZ Instablue STANDARDSanitárny prostriedok nevyhnutný pri používaní chemické toalety - musí sa pridať do spodnej odpadovej nádrže, kde ničí baktérie, vírusy a potláča zápach. Po naliatí do odpadového zásobníka sa riedi vodou. Predáva sa v balení 2,5 L (roztok).Prísl..
12,98€ s DPH
Toaleta chemická CAMPINGAZ PORTABLE TOILET 20L
Vypredané
Katalógové číslo: 08859782 Sklad: Vypredané
Toaleta chemická CAMPINGAZ PORTABLE TOILET 20LChemická toaleta pozostávajúce z dvoch ľahko a rýchlo oddeliteľných zásobníkov. Horného pre vodu na splachovanie a spodného pre odpad. Antimicrobial lopárik + misa odolávajú plesniam a eliminujú pachy. Pre väčšie phodlí je sedacia plocha zvýšená a má tie..
78,90€ s DPH
Toaletný papier CAMPINGAZ EURO SOFT 4ks
Vypredané
Katalógové číslo: 08859783 Sklad: Vypredané
Toaletný papier CAMPINGAZ EURO SOFT 4ksToaletný papír vyrobený z celulózy vhodný pre všetky chemické toalety. Pri kontakte s dezinfekčným prostriedkom Instablue sa veľmi ľahko rozpúšťa, v odpadovom zásobníku tak nevznikajú chumáče, hrudky papiera a zásobník tak pojme viac odpadu.vlastnosti:- Balenie..
4,72€ s DPH
Zobrazené 1 až 4 z 4 (1 stránok)