Menu
Your Cart

Lyžiarske prilby

Prilba lyžiarska SPOKEY ALBERTA sivý vzor vel.L
Vypredané
Katalógové číslo: 06423999 Sklad: Vypredané
Prilba lyžiarska SPOKEY ALBERTA sivý vzor vel.LBezpečná a pohodlná lyžiarska prilba. Efektívne a regulovaná ventilácia účinne odvádza prebytočné teplo. Príjemné a teplé vnútorné polstrovanie. Teplé a tvarované klapky na uši poskytujú dodatočnú ochranu a pohodlie.Head Lock - jednoduchá regulácia, kto..
34,50€ s DPH
Prilba lyžiarska SPOKEY AURORA detská ružová s mačičkou vel.S
Vypredané
Katalógové číslo: 06424003 Sklad: Vypredané
Prilba lyžiarska SPOKEY AURORA detská ružová s mačičkou vel.SBezpečná a pohodlná detská lyžiarska prilba. Efektívne a regulovaná ventilácia účinne odvádza prebytočné teplo. Príjemné a teplé vnútorné polstrovanie. Teplé a tvarované klapky na uši poskytujú dodatočnú ochranu a pohodlie.Head Lock - jedn..
32,82€ s DPH
Prilba lyžiarska SPOKEY AURORA detská sivá s truckom vel.S
Vypredané
Katalógové číslo: 06424005 Sklad: Vypredané
Prilba lyžiarska SPOKEY AURORA detská sivá s truckom vel.SBezpečná a pohodlná detská lyžiarska prilba. Efektívne a regulovaná ventilácia účinne odvádza prebytočné teplo. Príjemné a teplé vnútorné polstrovanie. Teplé a tvarované klapky na uši poskytujú dodatočnú ochranu a pohodlie.Head Lock - jednodu..
10,94€ s DPH
Katalógové číslo: 06424006 Sklad: Na sklade
Prilba lyžiarska SPOKEY AURORA detská sivá s truckom vel.XSBezpečná a pohodlná detská lyžiarska prilba. Efektívne a regulovaná ventilácia účinne odvádza prebytočné teplo. Príjemné a teplé vnútorné polstrovanie. Teplé a tvarované klapky na uši poskytujú dodatočnú ochranu a pohodlie.Head Lock - jednod..
24,15€ s DPH
Prilba lyžiarska SPOKEY MONTANA šedo-biela vel.S/M
Vypredané
Katalógové číslo: 06424007 Sklad: Vypredané
Prilba lyžiarska SPOKEY MONTANA šedo-biela vel.S/MBezpečná a pohodlná lyžiarska prilba s vymeniteľným zabudovaným čelným sklom, chrániaci pred vetrom, slnkom a UV žiarením. Toto riešenie umožňuje používať helmu s dioptrickými okuliarmi. Efektívne a regulovaná ventilácia účinne odvádza prebytočné tep..
50,81€ s DPH
Zobrazené 1 až 5 z 5 (1 stránok)