Menu
Your Cart

Piknikové deky, osušky, uteráky

Deka SPOKEY PICNIC CIRCLE
Vypredané
Katalógové číslo: 06422467 Sklad: Vypredané
Deka SPOKEY PICNIC CIRCLEUsporiadajte nezabudnuteľný piknik s dekou Spokey Circle s hliníkovou fóliou naspodku. Je to ideálna voľba pre tých, ktorí hľadajú osvedčené riešenie, aby si vychutnali odpočinok na tráve alebo na piesku.KVALITANa naše produkty kladieme veľmi vysoké nároky, z toho dôvodu dbá..
19,00€ s DPH
Katalógové číslo: 06426626 Sklad: Na sklade
Deka SPOKEY PICNIC MANDALA lososováMilujem chill. #jsemSpokey.Piknik deka MANDALA je povinnou súčasťou vybavenia každého fanúšika opaľovanie, cestovanie a pikniku. Vo Spokey si ceníme každý okamih relaxácie a dbáme na to, aby bol čo najpohodlnejší.Model Spokey MANDALA je pre priaznivcov výrazných fa..
22,73€ s DPH
Osuška plážová - mandala PALMY
Vypredané
Katalógové číslo: 06423042 Sklad: Vypredané
Osuška plážová - mandala PALMYMäkučká guľatá plážová multifunkčná osuška pre príjemný relax - nepostrádateľný spoločník nielen k moru či bazéna.Hľadáte trendy kúsok na Vašu dovolenku? Práve ste ho našli! Multifunkčný guľatá plážová osuška v atraktívnom dizajne si Vás okamžite získa, a to nielen svoj..
4,07€ s DPH
Piknik deka s popruhom SPOKEY PICNIC Toddler 130x170 cm
Vypredané
Katalógové číslo: 06422490 Sklad: Vypredané
Piknik deka s popruhom SPOKEY PICNIC Toddler 130x170 cmPiknik deka s jedinečnou grafikou a originálnym vzorom, s hliníkovou fóliou naspodku.Využitím hliníkovej fólie ako spodné vrstvy deky garantuje dostatočnú tepelnú izoláciu a odolnosť proti vlhku (je možné rozložiť aj na mokrej tráve). Materiál p..
12,29€ s DPH
Uterák SPOKEY SIROCCO rýchloschnúci 60x120 oranžový s odnímateľnou sponou
Vypredané
Katalógové číslo: 06422703 Sklad: Vypredané
Uterák SPOKEY SIROCCO rýchloschnúci 60x120 oranžový s odnímateľnou sponouRýchloschnúci plážový uterák Spokey Sirocco je ideálny pre kempovanie, prázdninové výlety alebo dovolenku pri vode. Využijete ho tiež pri návšteve posilňovne alebo bazénu.KVALITANa naše produkty kladieme veľmi vysoké nároky, z ..
7,64€ s DPH
Zobrazené 1 až 5 z 5 (1 stránok)