Menu
Your Cart

Lyžiarske okuliare

Okuliare lyžiarske SPOKEY DENNY čierno-šedo-bielej
Vypredané
Katalógové číslo: 06424747 Sklad: Vypredané
Okuliare lyžiarske SPOKEY DENNY čierno-šedo-bielejPohodlie a radosť z lyžovaniaVhodne zvolené a vysoko kvalitné lyžiarske okuliare prináša ešte viac radosti na zjazdovkách. Taký je názor odborníkov, ktorí s cieľom uspokojiť vaše potreby zdieľali s nami svoje cenné názory, čo prispelo k vytvoreniu po..
10,20€ s DPH
Okuliare lyžiarske SPOKEY GRANBY čierno-zelené
Vypredané
Katalógové číslo: 06424010 Sklad: Vypredané
Okuliare lyžiarske SPOKEY GRANBY čierno-zelenéOkuliare so širokým zorným poľom a veľkým dvojitým sklom. Chráni pred vetrom, slnkom a UV žiarením. Okuliare sú dobre vetrané a mäkké lemovanie zaisťuje dokonalé priľnutie okuliarov k tvári. Tvar okuliarov a dĺžka opasku vám umožní používať ich s prilbou..
17,40€ s DPH
Okuliare lyžiarske SPOKEY LOGAN šedej
Vypredané
Katalógové číslo: 06424749 Sklad: Vypredané
Okuliare lyžiarske SPOKEY LOGAN šedejPerfektné lyže a moderné oblečenie nebudú plniť svoju funkciu, keď zabudneme na bezpečné a pohodlné lyžiarske okuliare. Dokonale zladené produkty Spokey zaisťujú bezpečnosť a plnú ochranu očí pri lyžovaní, snowboardingu alebo sánkovanie.Lyžiarske okuliare Spokey ..
10,19€ s DPH
Katalógové číslo: 06424009 Sklad: Na sklade
Okuliare lyžiarske SPOKEY RED ROCK šedejOkuliare so širokým zorným poľom a veľkým dvojitým sklom. Chráni pred vetrom, slnkom a UV žiarením. Okuliare sú dobre vetrané a mäkké lemovanie zaisťuje dokonalé priľnutie okuliarov k tvári. Tvar okuliarov a dĺžka opasku vám umožní používať ich s prilbou.Sklo ..
17,12€ s DPH
Okuliare lyžiarske SPOKEY RED ROCK zelené
Vypredané
Katalógové číslo: 06424748 Sklad: Vypredané
Okuliare lyžiarske SPOKEY RED ROCK zelenéKomfort a radosť z lyžovaniaNiet pochýb o tom, že správna príprava na zimné športy vám umožní užiť si svoje úspechy hneď od začiatku. Lyžiarske okuliare Spokey RED ROCK vám umožní užiť sa lyžovania či jazdu na snowboarde na maximum. Navyše je to perfektný spô..
14,23€ s DPH
Okuliare lyžiarske SPOKEY YOHO ružové
Vypredané
Katalógové číslo: 06424011 Sklad: Vypredané
Okuliare lyžiarske SPOKEY YOHO ružovéOkuliare so širokým zorným poľom a veľkým dvojitým sklom. Chráni pred vetrom, slnkom a UV žiarením. Okuliare sú dobre vetrané a mäkké lemovanie zaisťuje dokonalé priľnutie okuliarov k tvári. Tvar okuliarov a dĺžka opasku vám umožní používať ich s prilbou.Sklo má ..
18,35€ s DPH
Zobrazené 1 až 6 z 6 (1 stránok)