Menu
Your Cart

Trávne zmesi

Směs travní AGRO PARK 0.5 kg
Vypredané
Katalógové číslo: 08854438 Sklad: Vypredané
Směs travní AGRO PARK 0.5 kgAGRO Trávna zmes PARK je pripravená z kvalitných trávnych odrôd, ktoré pri správnej starostlivosti vytvára okrasný, hustý a na pohľad príťažlivý trávnik. Trávnik zo zmesi PARK je vhodný pre stredne a mierne zaťažované reprezentačný plochy, pre záhrady rodinných domov, okr..
3,79€ s DPH
Směs travní AGRO PARK 5 kg
Vypredané
Katalógové číslo: 08854682 Sklad: Vypredané
Směs travní AGRO PARK 5 kgAGRO Trávna zmes PARK je pripravená z kvalitných trávnych odrôd, ktoré pri správnej starostlivosti vytvára okrasný, hustý a na pohľad príťažlivý trávnik. Trávnik zo zmesi PARK je vhodný pre stredne a mierne zaťažované reprezentačný plochy, pre záhrady rodinných domov, okras..
28,24€ s DPH
Směs travní AGRO SPORT 0.5 kg
Vypredané
Katalógové číslo: 08854439 Sklad: Vypredané
Směs travní AGRO SPORT 0.5 kgAGRO Trávna zmes SPORT je pripravená z kvalitných trávnych odrôd, ktoré pri správnej starostlivosti vytvára stredne jemný, hustý trávnik odolný voči zašľapávanie. Trávnik zo zmesi SPORT využíva vlastnosti trávnych odrôd s vysokou odolnosťou proti poškodeniu a schopnosťou..
3,80€ s DPH
Směs travní AGRO SPORT 5 kg
Vypredané
Katalógové číslo: 08854681 Sklad: Vypredané
Směs travní AGRO SPORT 5 kgAGRO Trávna zmes SPORT je pripravená z kvalitných trávnych odrôd, ktoré pri správnej starostlivosti vytvára stredne jemný, hustý trávnik odolný voči zašľapávanie. Trávnik zo zmesi SPORT využíva vlastnosti trávnych odrôd s vysokou odolnosťou proti poškodeniu a schopnosťou r..
31,82€ s DPH
Směs travní AGRO UNIVERSAL 0,5 kg
Vypredané
Katalógové číslo: 08854683 Sklad: Vypredané
Směs travní AGRO UNIVERSAL 0,5 kgAGRO Trávna zmes UNIVERZÁL je pripravená z kvalitných trávnych odrôd, určených svojím charakterom pre rýchle zatrávnenie plôch okolo budov, pozdĺž ciest, na sídliskách a pri úpravách trávnych plôch v parkoch aj iných existujúcich trávnych plôch. Trávnik má vyššiu odo..
2,92€ s DPH
Směs travní AGRO UNIVERSAL 5 kg
Vypredané
Katalógové číslo: 08854680 Sklad: Vypredané
Směs travní AGRO UNIVERSAL 5 kgAGRO Trávna zmes UNIVERZÁL je pripravená z kvalitných trávnych odrôd, určených svojím charakterom pre rýchle zatrávnenie plôch okolo budov, pozdĺž ciest, na sídliskách a pri úpravách trávnych plôch v parkoch aj iných existujúcich trávnych plôch. Trávnik má vyššiu odoln..
28,35€ s DPH
Zmes trávne AGRO DOSEV 0.5 kg
Vypredané
Katalógové číslo: 08854440 Sklad: Vypredané
Zmes trávne AGRO DOSEV 0.5 kgAGRO Trávna zmes DOSEV je vhodná pre podsievanie a rýchlu regeneráciu poškodených miest v trávnikoch. V trávnej zmesi sú vybrané odrody Jilke, ktoré sa vyznačujú predovšetkým rýchlym štartom pri klíčení a silným odnožovaním. Už za 3 týždne od dosiatie bude trávnik ucelen..
3,80€ s DPH
Zmes trávne AGRO LÚKY A PASIENKY 2 kg
Vypredané
Katalógové číslo: 08854510 Sklad: Vypredané
Zmes trávne AGRO LÚKY A PASIENKY 2 kgAGRO Trávna zmes LÚKA je určená pre zatrávňovanie extenzívne pečených trávnych plôch a pre zakladanie viacročných lúčnych porastov, ktoré sú vhodné predovšetkým pre produkciu sena a pre spásanie zvieratami. Obsahuje chutné druhy tráv a po spásanie rýchlo obrastá...
14,00€ s DPH
Zmes trávne FLORIA KRÁL TRÁVNIKOV 0.5 kg
Vypredané
Katalógové číslo: 08857129 Sklad: Vypredané
Zmes trávne FLORIA KRÁL TRÁVNIKOV 0.5 kgFLORIA Trávna zmes Král trávnikov je trávna zmes najvyššej kvality určená k zakladanie reprezentatívnych plôch v okolí rodinných domov. Po použití tejto zmesi trávnika vyniká pružným mäkkých mačinou a je odolný extrémnym záťažiam. Vytvára stredne jemný, hustý ..
6,06€ s DPH
Zmes trávne FLORIA KRÁĽ TRÁVNIKOV 10 kg
Vypredané
Katalógové číslo: 06422202 Sklad: Vypredané
Zmes trávne FLORIA KRÁĽ TRÁVNIKOV 10 kgFLORIA Trávna zmes Král trávnikov je trávna zmes najvyššej kvality určená k zakladanie reprezentatívnych plôch v okolí rodinných domov. Po použití tejto zmesi trávnika vyniká pružným mäkkých mačinou a je odolný extrémnym záťažiam. Vytvára stredne jemný, hustý a..
82,15€ s DPH
Zmes trávne FLORIA KRÁL TRÁVNIKOV 2 kg
Vypredané
Katalógové číslo: 08854455 Sklad: Vypredané
Zmes trávne FLORIA KRÁL TRÁVNIKOV 2 kgFLORIA Trávna zmes Kráľ trávnikov je trávna zmes najvyššej kvality určená na zakladanie reprezentatívnych plôch v okolí rodinných domov. Po použití tejto zmesi trávnika vyniká pružným mäkkých mačinou a je odolný extrémnym záťažiam. Vytvára stredne jemný, hustý a..
16,01€ s DPH
Zmes trávne NATURA KVITNÚCA LÚKA 0.9 kg
Vypredané
Katalógové číslo: 08854456 Sklad: Vypredané
Zmes trávne NATURA KVITNÚCA LÚKA 0.9 kgNATURA Trávna zmes Kvitnúce lúka predstavuje trávna zmes pre návrat k prírode. Jej použitie je vhodné pre výsev a podsievanie v okolí vidieckych statkov a chalúp. Tvorí ju rozmanitá zmes trávnych osív a mnohých druhov lúčnych rastlín (cca 40 druhov). Váš trávni..
21,04€ s DPH
Zobrazené 1 až 12 z 12 (1 stránok)