Menu
Your Cart

Granule pre mačky

Granule TASTE OF THE WILD CANYON RIVER FELINE 2 kg
Vypredané
Katalógové číslo: 06423515 Sklad: Vypredané
Granule TASTE OF THE WILD CANYON RIVER FELINE 2 kgKompletné krmivo pre mačky vhodné pre všetky štádiá života. Ľahké rybie proteíny v podobe čerstvého pstruha a údeného lososa si mačka zamiluje. Ovocie, zelenina a tiež taurín pre ostrý mačacie zrak.Zloženie:Pstruh (19%), múčka z morských rýb, sladké ..
12,65€ s DPH
Granule TASTE OF THE WILD CANYON RIVER FELINE 7 kg
Vypredané
Katalógové číslo: 06423516 Sklad: Vypredané
Granule TASTE OF THE WILD CANYON RIVER FELINE 7 kgKompletné krmivo pre mačky vhodné pre všetky štádiá života. Ľahké rybie proteíny v podobe čerstvého pstruha a údeného lososa si mačka zamiluje. Ovocie, zelenina a tiež taurín pre ostrý mačacie zrak.Zloženie:Pstruh (19%), múčka z morských rýb, sladké ..
37,58€ s DPH
Granule TASTE OF THE WILD ROCKY MOUNTAIN FELINE 2 kg
Vypredané
Katalógové číslo: 06423511 Sklad: Vypredané
Granule TASTE OF THE WILD ROCKY MOUNTAIN FELINE 2 kgKompletné krmivo pre mačky vhodné pre všetky štádiá života plné pečené diviny a údeného lososa. Vysoký podiel bielkovín pre správny vývoj a taurín pre predátorské zrak.Zloženie:Kuracia múčka, hrach, sladké zemiaky, kurací tuk (konzervovaný zmesou t..
12,19€ s DPH
Granule TASTE OF THE WILD ROCKY MOUNTAIN FELINE 7 kg
Vypredané
Katalógové číslo: 06423498 Sklad: Vypredané
Granule TASTE OF THE WILD ROCKY MOUNTAIN FELINE 7 kgKompletné krmivo pre mačky vhodné pre všetky štádiá života plné pečené diviny a údeného lososa. Vysoký podiel bielkovín pre správny vývoj a taurín pre predátorské zrak.Zloženie:Kuracia múčka, hrach, sladké zemiaky, kurací tuk (konzervovaný zmesou t..
35,78€ s DPH
Zobrazené 1 až 4 z 4 (1 stránok)