Menu
Your Cart

Odpudzovač FORMAT OdH1 počuteľný

Odpudzovač FORMAT OdH1 počuteľný
Odpudzovač FORMAT OdH1 počuteľný
15,57€ s DPH
  • Sklad: Na sklade
  • Katalógové číslo: 06427886

Popis

Odpudzovač FORMAT OdH1 počuteľný

Zvukovo-ultrazvukový elektronický odháňač myšou, kún, krýs, lasičiek a potkanov. Jedná sa o rýdzo český produkt s dlhoročnou tradíciou na trhu (od r. 1991) vyrábaný priamo u nás vo firme FORMAT1 spol. s r. o. Spoľahlivý, výkonný, za dobu viac ako 29 rokov overený mnohými zákazníkmi. Neškodný ako pre človeka a domáce hospodárske zvieratá.

Prístroj vytvára pre škodcov nepríjemné zvukové prostredie (v oblasti hranice počuteľného zvuku a ultrazvuku), škodcovia postupne opustí chránený priestor. Prístroj je teda úplne humánne, nezabíja zvieratá, neškodí im, iba im znepríjemní pobyt v chránenom priestore, teda je odháňa. Nevyužíva žiadnych chemických prísad.

Vzhľadom k tomu, že vyluzování zvuky sú na hranici počuteľného pásma, nie je vhodný do obývaných priestorov (obývačka, kuchyňa a pod.)

Plašič na myši ODH1 "počuteľný" neškodí domácim zvieratám, ako napr. Pes, mačka, králik, sliepky a pod. Neškodí vtákom, možno inštalovať aj do voliér pre exotické vtáctvo. Je vhodný do kurníkov pre ochranu krmiva i sliepok.

Pre väčšie plochy možno využiť výkonnejšie typ OdH1MAX alebo OdH1Supermax, alebo v příadě členitejšie chránenej plochy môžete kúpiť dva alebo viac prístrojov ODH1 "počuteľný". Navzájom sa neovplyvňujú a ich účinnosť sa zvýši.

Kam ich ODH1 "počuteľný" určený:

Do akýchkoľvek trvalo neobývaných priestor o veľkosti do cca. 100 m2. Môžu to byť pivnice, garáže, pôdy, chaty a chalupy po dobu neprítomnosti obyvateľov. Nie je určený do obývaných priestorov.

Ako ODH1 "počuteľný" odháňa:

Prístroj vydáva ultrazvukové vlny na hranici pásma počuteľnosti a v ultrazvuku. Po zapnutí prístroja je teda občas mierne počuť. Frekvencia zvuku sa úplne náhodne mení, ako vo svojej výške, tak v čase. Je teda nenávykový! Je to z dôvodu, že na jeden trvalý tón si škodcu postupne zvykne a prístroj potom prestáva byť účinný.

Ako sa prístroj ODH1 "počuteľný" inštaluje:

Podrobný popis inštalácie aj s fotografiami si môžete prečítať TU.

Ako sa prístroj ODH1 "počuteľný" napája:

Prístroj je možné napájať na batérie (6ks ​​batérií rady "C" (R14, "stredné monočlánky"), alebo na sieťový adaptér na tento účel určený.

Dôležité upozornenie:

Napájací adaptér ani batérie nie sú súčasťou balenia.

Účinosť na: myši, kuny, potkany, lasice a potkany

Zvuky: na hranici počuteľného pásma a v oblasti ultrazvuku. Náhodne prelaďované v čase i frekvencii, nepravidelne dlhé tóny s nepravidelne dlhými prestávkami

Účinná plocha: cca. 100 m2, teda plocha cca. 10x10 m

Napájanie: buď 6 ks batérií série "C" (R14, "stredné monočlánky").

alebo sieťový adaptér na 230VAC

Životnosť batérií: cca. 6 mesiacov

Rozmery: 185 mm (š) x 88 mm (v) x 31 mm (h)

Hmotnosť bez batérií: 0,15 kg

Inštalácia: do uzavretých alebo polouzavretých priestorov

Okolitá teplota: -20 °C do + 60 °C (batérie podľa parametrov daného výrobcu)

Prostredie: vnútorná

Krajina pôvodu: Česká republika