Menu
Your Cart

NATURA

Hnojivo organické NATURA ORGANIKA PRE CELÚ ZÁHRADU 8kg
Vypredané
Katalógové číslo: 06426037 Sklad: Vypredané
Hnojivo organické NATURA ORGANIKA PRE CELÚ ZÁHRADU 8kgNATURA ORGANIKA pre celú záhradu je tradičný prírodný hnoj pre základné hnojenie pred výsadbou. Má univerzálne využitie v celej záhrade vrátane skleníku a pareniska. Je vhodné pre všetku zeleninu najmä plodovú, kapustová, zemiaky, repu, cibuľu po..
7,77€ s DPH
Hnojivo trávníkové NATURA 8 kg
Vypredané
Katalógové číslo: 08854402 Sklad: Vypredané
Hnojivo trávníkové NATURA 8 kgAGRO NATURA Organické trávnikové hnojivo je unikátny prírodné organické hnojivo vo forme granuliek s dlhodobým účinkom, určené pre všetky typy trávnikov. Výrazne podporuje tvorbu hustého zeleného trávnika, a tým potláča rast burín a machov. Vďaka prírodnému zloženiu neh..
11,21€ s DPH
Substrát záhradnícky NATURA BYLINKY A ZELENÉ KORENIE 10L
Vypredané
Katalógové číslo: 08854404 Sklad: Vypredané
Substrát záhradnícky NATURA BYLINKY A ZELENÉ KORENIE 10LAGRO NATURA Substrát bylinková záhradka je unikátny jemný substrát pre výsev, presádzanie a pestovanie byliniek a zeleného korenia v nádobách i vo voľnej pôde. Obsahuje štartovaciu dávku organického hnojiva pre BIO pestovanie. Jedinečná štruktú..
1,19€ s DPH
Zmes trávne NATURA KVITNÚCA LÚKA 0.9 kg
Vypredané
Katalógové číslo: 08854456 Sklad: Vypredané
Zmes trávne NATURA KVITNÚCA LÚKA 0.9 kgNATURA Trávna zmes Kvitnúce lúka predstavuje trávna zmes pre návrat k prírode. Jej použitie je vhodné pre výsev a podsievanie v okolí vidieckych statkov a chalúp. Tvorí ju rozmanitá zmes trávnych osív a mnohých druhov lúčnych rastlín (cca 40 druhov). Váš trávni..
21,04€ s DPH
Zobrazené 1 až 4 z 4 (1 stránok)