Menu
Your Cart

TICKLESS

Odpudzovač kliešťov TICKLESS BABY
Vypredané
Katalógové číslo: 08857404 Sklad: Vypredané
Odpudzovač kliešťov TICKLESS BABYChcete konečne zažiť výlety a pobyty v prírode s tým, že si domov neprinesiete plno kliešťov?Riešením je toto malé elektronické zariadenie - ultrazvukový repelent. Je ideálnou ochranou proti kliešťom pri aktivitách ako sú prechádzky, piknik alebo kempovanie. Je ekolo..
26,45€ s DPH
Odpudzovač kliešťov TICKLESS PET BEIGE
Vypredané
Katalógové číslo: 08857408 Sklad: Vypredané
Odpudzovač kliešťov TICKLESS PET BEIGEUltrazvukový repelent, ktorý vyzerá ako prívesok a môžete ho pripnúť na obojok. Je ideálnym riešením proti napadnutiu Vašich psov a mačiek kliešťami a blchami. Je ekologický a bez vedľajších účinkov.Ultrazvukový repelent TickLess Pet je netoxický a nevylučuje ži..
26,32€ s DPH
Odpudzovač kliešťov TICKLESS PET BLACK
Vypredané
Katalógové číslo: 08857406 Sklad: Vypredané
Odpudzovač kliešťov TICKLESS PET BLACKUltrazvukový repelent, ktorý vyzerá ako prívesok a môžete ho pripnúť na obojok. Je ideálnym riešením proti napadnutiu Vašich psov a mačiek kliešťami a blchami. Je ekologický a bez vedľajších účinkov.Ultrazvukový repelent TickLess Pet je netoxický a nevylučuje ži..
26,32€ s DPH
Odpudzovač kliešťov TICKLESS PET BROWN
Vypredané
Katalógové číslo: 08857405 Sklad: Vypredané
Odpudzovač kliešťov TICKLESS PET BROWNUltrazvukový repelent, ktorý vyzerá ako prívesok a môžete ho pripnúť na obojok. Je ideálnym riešením proti napadnutiu Vašich psov a mačiek kliešťami a blchami. Je ekologický a bez vedľajších účinkov.Ultrazvukový repelent TickLess Pet je netoxický a nevylučuje ži..
28,35€ s DPH
Odpudzovač kliešťov TICKLESS PET ORANGE
Vypredané
Katalógové číslo: 08857407 Sklad: Vypredané
Odpudzovač kliešťov TICKLESS PET ORANGEUltrazvukový repelent, ktorý vyzerá ako prívesok a môžete ho pripnúť na obojok. Je ideálnym riešením proti napadnutiu Vašich psov a mačiek kliešťami a blchami. Je ekologický a bez vedľajších účinkov.Ultrazvukový repelent TickLess Pet je netoxický a nevylučuje ž..
26,32€ s DPH
Repelent proti kliešťom TICKLESS HUMAN ultrazvukový
Vypredané
Katalógové číslo: 08857403 Sklad: Vypredané
Repelent proti kliešťom TICKLESS HUMAN ultrazvukovýChcete konečne zažiť výlety a pobyty v prírode s tým, že si domov neprinesiete plno kliešťov?Riešením je toto malé elektronické zariadenie - ultrazvukový repelent. Je ideálnou ochranou proti kliešťom pri aktivitách ako sú prechádzky, piknik alebo ke..
25,27€ s DPH
Zobrazené 1 až 6 z 6 (1 stránok)